Курси підвищення кваліфікації для фахівців ін’єкційної терапії, мануальної терапії та мезотерапії, а також – пластичного масажу обличчя

Клініка Медекс – це багатопрофільна медична установа, що спеціалізується на естетичній медицині та реабілітації, а також лікуванні проблем опорно-рухового апарату, відновленні після травм і операцій.

Наша багаторічна робота увінчалася розробкою безлічі авторських технологій терапії мікроін’єкцій, омолоджувальних процедур, мануальної терапії, розробкою десятків функціональних тренінгів і сотень індивідуальних програм реабілітації. Маючи знання й досвід, ми хочемо допомогти іншим лікарям, що практикують в Україні та за кордоном, поліпшити свої професійні навички.

На сучасному етапі розвитку медицини в Україні й інших країнах світу утворилася проблема, пов’язана з тим, що усі місця підвищення кваліфікації розділилися на дві великі категорії: школи для вузьких фахівців і, навпаки, широкопрофільне навчання. У першому випадку виникають серйозні труднощі з отриманням доступу до спеціалізованих знань, а в другому доступ є, але отримувана інформація недостатньо глибока. Ми хочемо виправити цю ситуацію.

Фахівці нашої клініки володіють досить великим досвідом і знаннями й хочуть відкрити іншим лікарям можливість для підвищення рівня кваліфікації в сфері реабілітології та естетичної медицини. Ми хочемо поділитися своїми напрацюваннями та відкриттями!

Обмін знаннями між практикуючими фахівцями дозволяє не просто переказувати дані наукових статей, але й глибоко вникати в питання, вивчати окремі кейси пацієнтів, розширювати кругозір і область професіоналізму. Ми раді запросити вас, колеги, до нашого медичного центру, щоб дізнатися й поділитися авторською технікою в естетичній медицині, реабілітології, функціональних тренінгах і терапії мікроін’єкціями!

Запрошуємо лікарів на навчання і підвищення кваліфікації по авторських ін’єкційних і мануальних методиках в клінічній та естетичній медицині!

  • Курс навчання лікарів 3d м’якій мануальній терапії по методу доктора Радіонова.
  • Курс навчання лікарів Мікро Ін’єкційній Терапії по авторських методиках доктора Радіонова.
  • Професійні курси навчання Мезотерапії для лікарів.
  • Пластичний масаж обличчя. Авторська мануальна техніка роботи з м’якими тканинами обличчя доктора Радіонова.