Боротьба із зайвою вагою – це не лише данина моді, але й турбота про власне здоров’я! Надмірні жирові відкладення можуть свідчити про проблеми з метаболізмом, ендокринні патології та психологічні проблеми.

Як схуднути? На допомогу прийдуть дієтологи та нутриціологи клініки MEDEX в Києві. Оскільки міра хвороби й її причини у кожного свої, підбирається індивідуальна схема схуднення, додаткові процедури та їх ефективний розподіл.

Методи боротьби із зайвою вагою

Основною перешкодою на шляху до здоров’я й краси стає банальна лінь. Іноді так важко змусити себе піднятися раніше, зробити зарядку, прийняти холодний душ, поснідати чим-небудь корисним.

Як схуднути, щоб робити менше, а отримувати максимум? У ліні є два варіанти: активна і пасивна. Лінь робити без «наглядача» і лінь взагалі що-небудь робити. У першому випадку боротьба з зайвою вагою обмежується «галочкою» для самозаспокоєння – 5 хвилин мук і совість чиста, «я ж займаюся!». Але з другим випадком набагато складніше: хочу нічого не робити й мати результат.

У першому випадку схуднення в Києві супроводжується присутністю «наглядача», який навчить, проконтролює й змусить працювати над собою. У другому потрібні ліки й методики, які дозволять без зусиль отримати бажане.

У клініці Медекс ваша фігура стане стрункішою, а фізична витривалість вище без виснажливих тренувань! Ми використовуємо авторську методику «Фіт-стрейч-тренінг-масаж». Зайва вага зникає завдяки комплексному підходу: фітнес, розтяжки, тренування спеціальних якостей й техніки масажу. За два тижні можна побачити в дзеркалі зовсім інше відображення!

По відгуках наших пацієнтів, навіть одне зайняття надзвичайно ефективно. Воно еквівалентне тижню щоденних занять у залі з розтяжками і глибоким м’язовим масажем.

Для пасивно ледачих схуднення в місті Київ можливо завдяки програмі «Електрофітнес для ледачих», в якій застосовується багатоканальна міостимуляція з подальшим опрацюванням м’язово-зв’язкового апарату мануальною технікою. Корекція фігури й ефективність програми, звичайно, поступається першій методиці, але анітрохи не поступається заняттям в залі. Легка фізична активність без виснажливих вправ тренувань і обмежень в їжі в клініці Медекс – це відмінний спосіб прибрати надмірну вагу й виправити фігуру!

Профілактика зайвої ваги

Для того, щоб скинути вагу й більш не гладшати, слід в корені змінити спосіб життя і харчову поведінку. Іншого шляху не існує!!!

Щоб зробити це правильно, без шкоди здоровю, швидко і без неприємних наслідків, треба мати глибокі знання в області фізіології, медицини та спорту, великий практичний досвід.

Здавалося б, все просто: менше їж і більше рухай тіло, та ба! Треба не лише менше їсти, але й їсти «правильну» їжу. Фахівець з харчування, або дієтолог, розповість, як схуднути правильно, розрахує оптимальну кількість енергії, яка повинна потрапляти в організм, складе раціон і режим харчування. Руховий режим також повинен піддатися корекції.

Оскільки багато пацієнтів не знають, з чого розпочати, результат задіювання методик з Інтернету найчастіше нульовий. В цьому випадку у пацієнта немає конкретних призначень, підходящих саме для його випадку. Невідомо, як правильно рухатися по дорозі до схуднення. Це дії навмання, й нічого хорошого вони не дадуть!

Надмірна вага багатьом не дозволяє повноцінно рухатися через «нажиті» проблеми з хребтом, суглобами, серцем і судинами. Страждає не лише фігура, але й здоров’я. Таких пацієнтів повинні курирувати не просто тренер або реабілітолог, а лікар з досвідом роботи з «важкими» людьми, інакше наслідки будуть непередбачуваними.

При інтенсивній втраті ваги за місяць з’являються нові проблеми – зменшення грудей, ненависні складки обвислої шкіри, розтяжки. Як схуднути без цього? Доводиться користуватися допомогою естетичної медицини, але й тут на 90% пусті обіцянки й захмарні витрати. Тут і лазерні технології, і таблиця розрахунку калорій, і радіоліфтинг, кріо- та мезотерапія, і ультразвук, і вакуум, і багато що іншого. Як же зробити вибір, побороти ожиріння, а не просто витратити гроші і час?

За майже чверть століття роботи по лікуванню патологій, реабілітації й естетичної корекції ми навчилися вирішувати будь-які проблеми незалежно від віку й стану здоров’я. В клініці Медекс розроблені та з успіхом застосовуються авторські методики зниження ваги і корекції фігури, що показують, як схуднути на природних для людини чинниках.

Записуйтеся на консультацію – і ми обов’язково допоможемо вам прийти у форму!