Боротьба із зайвою вагою – це не лише данина моді, але й турбота про власне здоров’я! Надмірні жирові відкладення можуть свідчити про проблеми з метаболізмом, ендокринні патології та психологічні проблеми.

Як схуднути? На допомогу прийдуть дієтологи та нутриціологи клініки MEDEX в Києві. Оскільки міра хвороби й її причини у кожного свої, підбирається індивідуальна схема схуднення, додаткові процедури та їх ефективний розподіл.

Методи боротьби із зайвою вагою

Основною перешкодою на шляху до здоров’я й краси стає банальна лінь. Іноді так важко змусити себе піднятися раніше, зробити зарядку, прийняти холодний душ, поснідати чим-небудь корисним.

Як схуднути, щоб робити менше, а отримувати максимум? У ліні є два варіанти: активна і пасивна. Лінь робити без «наглядача» і лінь взагалі що-небудь робити. У першому випадку боротьба з зайвою вагою обмежується «галочкою» для самозаспокоєння – 5 хвилин мук і совість чиста, «я ж займаюся!». Але з другим випадком набагато складніше: хочу нічого не робити й мати результат.

У першому випадку схуднення в Києві супроводжується присутністю «наглядача», який навчить, проконтролює й змусить працювати над собою. У другому потрібні ліки й методики, які дозволять без зусиль отримати бажане.

У клініці Медекс ваша фігура стане стрункішою, а фізична витривалість вище без виснажливих тренувань! Ми використовуємо авторську методику «Фіт-стрейч-тренінг-масаж». Зайва вага зникає завдяки комплексному підходу: фітнес, розтяжки, тренування спеціальних якостей й техніки масажу. За два тижні можна побачити в дзеркалі зовсім інше відображення!

По відгуках наших пацієнтів, навіть одне зайняття надзвичайно ефективно. Воно еквівалентне тижню щоденних занять у залі з розтяжками і глибоким м’язовим масажем.

Для пасивно ледачих схуднення в місті Київ можливо завдяки програмі «Електрофітнес для ледачих», в якій застосовується багатоканальна міостимуляція з подальшим опрацюванням м’язово-зв’язкового апарату мануальною технікою. Корекція фігури й ефективність програми, звичайно, поступається першій методиці, але анітрохи не поступається заняттям в залі. Легка фізична активність без виснажливих вправ тренувань і обмежень в їжі в клініці Медекс – це відмінний спосіб прибрати надмірну вагу й виправити фігуру!

Профілактика зайвої ваги

Для того, щоб скинути вагу й більш не гладшати, слід в корені змінити спосіб життя і харчову поведінку. Іншого шляху не існує!!!

Щоб зробити це правильно, без шкоди здоровю, швидко і без неприємних наслідків, треба мати глибокі знання в області фізіології, медицини та спорту, великий практичний досвід.

Здавалося б, все просто: менше їж і більше рухай тіло, та ба! Треба не лише менше їсти, але й їсти «правильну» їжу. Фахівець з харчування, або дієтолог, розповість, як схуднути правильно, розрахує оптимальну кількість енергії, яка повинна потрапляти в організм, складе раціон і режим харчування. Руховий режим також повинен піддатися корекції.

Оскільки багато пацієнтів не знають, з чого розпочати, результат задіювання методик з Інтернету найчастіше нульовий. В цьому випадку у пацієнта немає конкретних призначень, підходящих саме для його випадку. Невідомо, як правильно рухатися по дорозі до схуднення. Це дії навмання, й нічого хорошого вони не дадуть!

Надмірна вага багатьом не дозволяє повноцінно рухатися через «нажиті» проблеми з хребтом, суглобами, серцем і судинами. Страждає не лише фігура, але й здоров’я. Таких пацієнтів повинні курирувати не просто тренер або реабілітолог, а лікар з досвідом роботи з «важкими» людьми, інакше наслідки будуть непередбачуваними.

При інтенсивній втраті ваги за місяць з’являються нові проблеми – зменшення грудей, ненависні складки обвислої шкіри, розтяжки. Як схуднути без цього? Доводиться користуватися допомогою естетичної медицини, але й тут на 90% пусті обіцянки й захмарні витрати. Тут і лазерні технології, і таблиця розрахунку калорій, і радіоліфтинг, кріо- та мезотерапія, і ультразвук, і вакуум, і багато що іншого. Як же зробити вибір, побороти ожиріння, а не просто витратити гроші і час?

За майже чверть століття роботи по лікуванню патологій, реабілітації й естетичної корекції ми навчилися вирішувати будь-які проблеми незалежно від віку й стану здоров’я. В клініці Медекс розроблені та з успіхом застосовуються авторські методики зниження ваги і корекції фігури, що показують, як схуднути на природних для людини чинниках.

Записуйтеся на консультацію – і ми обов’язково допоможемо вам прийти у форму!

Популярні питання

1. Чим небезпечна зайва вага?
Ожиріння – це наслідок проблем зі здоров'ям, який може призвести до ще більших проблем. Надмірна маса тіла ударяє відразу по усіх системах організму. Страждає ендокринна система, можливий розвиток інсулінорезистентності, цукрового діабету, страждає травний тракт, на серцево-судинну й опорно-рухову системи підвищується навантаження, з яким неможливо нормально впоратися. Целюліт і накопичення жиру провокують порушення менструального циклу й навіть безпліддя. Психічне здоров'я також страждає, адже через зайву вагу розвиваються комплекси, замкнутість і депресія.
2. Як швидко схуднути?
Схуднення в нашій клініці в м. Київ має бути не лише швидким, але й здоровим, адже жорсткі обмеження в їжі і виснажливі тренування посилюють проблеми зі здоров'ям, ведуть до зривів, і як наслідок – до самоприниження. Щоб зберегти фізичне й психічне здоров'я, а також ефективно побороти ожиріння, потрібен індивідуальний підхід й особиста програма схуднення. Найправильніше худнути під наглядом тренера і дієтолога, щоб не допустити наслідку і хвороби. За два тижні або місяць – з нашою допомогою ви впораєтеся з поставленим завданням!
3. Яка ефективна програма для схуднення?
Лікування ожиріння буде ефективним за наявності індивідуально підібраного комплексу вправ і принципів харчування, сформованого з урахуванням хронічних захворювань, ваги, зросту, віку, первинної й бажаної ваги, конституції тіла та фізичних можливостей. Позбавитися від жиру за тиждень неможливо, але можна зробити це максимально результативно. Краще звернутися до нашої клініки в м. Київ, де під спостереженням кваліфікованих фахівців складається особиста програма схуднення без шкоди здоров'ю.