Збільшені, забиті пори, висипання та акне – часта проблема чоловіків і жінок будь-якого віку!

Оскільки обличчя – це візитна картка кожної людини, усі бажають мати красиву й доглянуту шкіру без вад, і краще за все вирішити це питання в клініці MEDEX в Києві! Професійна чистка обличчя дасть ідеальний результат!

В боротьбі з проблемами шкіри часто вдаються до різних косметологічних засобів, масок і фізіопроцедур. Подібний підхід дає хороший ефект, але, якщо в порах накопичилися забруднення, ефективність навіть найдорожчої косметики скорочується в рази.

Забруднення шкіри відбувається щодня, адже вона постійно контактує з зовнішнім світом: на ній осідає пил, дим, частинки від вихлопних газів. Вирішує ситуацію косметологічна чистка!

Види чисток обличчя

Існує два основні види чистки обличчя – ручна та апаратна, друга розділяється на ще декілька підвидів. Вони підбираються індивідуально: відповідно до типу шкіри, проблеми та її міри.

Механічна чистка – це чищення спеціальними інструментами. Така процедура показана власникам жирної та комбінованої, схильної до жирності шкіри, допомагає позбавитися від прищів. Здійснюється механічне чищення за допомогою ложечки Уно, спеціальної петлі або ситечка. Майстер видавлює секрет, що накопичився в порах, тим самим очищаючи шкіру від забруднень. Цей вид чистки проводиться, якщо на обличчі є чорні точки, закриті та відкриті комедони, акне.  Оскільки процедура досить травматична для шкіри, після неї косметолог наносить заспокійливу маску, робить пілінг й використовує мікроструми. Щоб пори краще відкрилися, перед самою чисткою на обличчя наноситься розпарювальний гель.

Ультразвукова чистка обличчя – один з найкомфортніших видів чищень. Вона проводиться за допомогою спеціального інструменту – ультразвукового скрабера, що зовні трохи нагадує шпатель. Показана така процедура при легкому, неглибокому забрудненні пір. На відміну від механічної чистки ультразвукова впливає на верхні шари шкіри. Вона абсолютно безболісна й не потребує попереднього розпарювання.

Вакуумна чистка – ще один вид апаратного чищення шкіри обличчя в м. Київ, що допомагає позбавитися від чорних точок. Під час процедури використовується вакуумний апарат, який втягує в себе забруднення з пір. Для кращого ефекту перед проведенням потрібне розпарювання обличчя. Такий спосіб безболісний, підходить для нормальної та схильної до сухості шкіри. Вакуумний метод ефективно очищає неглибокі пори та відкриті комедони, бореться з постакне й покращує циркуляцію крові в шкірі.

Гальванічне чищення обличчя – один з найпрогресивніших методів очищення шкіри, ціна якого не сильно відрізняється від більш класичних видів чисток. Проводиться за допомогою апарату, що виробляє невеликий струм. Внаслідок роботи інструменту забруднення в порах розчиняються й виводяться на поверхню шкірного покриву, де вступає в реакцію з нанесеним раніше гелем. Цю процедуру рекомендують проводити максимум один раз на місяць, адже частіше застосування струму може призводити до негативних наслідків.

Хімічна чистка – ця косметологічна процедура проводиться в Києві за допомогою кислотних пілінгів й добре підходить при неглибоких забрудненнях. Окрім видалення підшкірного сала й інших накопичень, цей вид чистки вирівнює шкіру, робить її гладенькою й сяючою, звужує пори та зменшує дрібні зморшки.

Комбінована або комплексна чистка – припускає використання відразу двох-трьох методик. Вона потрібна при найглибших забрудненнях і сильних проявах акне, показана будь-яким типам шкіри. Ця процедура комплексно впливає на шкіру, завдяки чому стає можливим добитися максимально сильного ефекту.

Як визначити свій тип шкіри

Професійна чистка обличчя завжди здійснюється по індивідуальному алгоритму, з врахуванням типу шкіри пацієнта – нормальна, суха, жирна або комбінована. Точно визначити це може тільки косметолог, проте є невеликий домашній тест, який допомагає хоча б приблизно зорієнтуватися, до якого типу відноситься ваша шкіра.

Спершу необхідно умити обличчя теплою водою й засобом для очищення – косметологічна пінка, гель, гідрофільна олія. Досуха витерти лице чистим рушником й залишити його без кремів, сироваток й масок на декілька годин. Після цього суху паперову серветку треба прикласти до носа, лоба, підборіддя й щік і оцінити наявність сліду на серветці. Якщо на ній є великий, чіткий слід – тип шкіри жирний. Легкий слід від шкірного сала говорить про нормальний тип шкіри, а відсутність жиру на серветці означає, що шкіра відноситься до сухого типу. Якщо на різних ділянках сліди на серветці різні – шкіра комбінована.

Який ефект дає професійна чистка обличчя

Серед величезної різноманітності б’юті-процедур саме чистка обличчя – одна з типових косметологічних послуг в місті Київ. Обумовлено це тим, що процедура має величезну кількість переваг:

  • швидкість настання ефекту – відразу ж після чищення обличчя стає красивим, гладеньким й сяючим;
  • тривалість ефекту – навіть жирна шкіра потребує чищення хоча б один-два рази на квартал;
  • посилення ефективності косметики – чисті, незасмічені пори краще приймають корисні речовини щоденних доглядових засобів, тому разом з правильно підібраною косметикою чистка обличчя дає приголомшливий ефект;
  • швидкість процедури – навіть при найбільших забрудненнях очищення шкіри у косметолога відбувається максимум за годину з урахуванням підготовчого й завершального етапу.

Накопичене в порах підшкірне сало, пил і залишки декоративної косметики не дають шкірі дихати. Багато хто боїться механічного чищення через її болісність, але ручна методика – це обов’язкова процедура для жирного типу шкіри, а дискомфорт під час процедури повністю забувається, коли в дзеркалі з’являється абсолютно нове, сяюче й свіже обличчя!

Записуйтеся на чистку обличчя в клініку MEDEX – дайте своїй шкірі можливість дихати! Відмінна ціна й приголомшливий ефект!