Навряд є людина, яка жодного разу в житті не відчувала біль у м’язах спини!

Наше тіло складається з кісток і м’яких тканин. Перші з’єднуються в єдину біомеханічну систему за допомогою суглобів і зв’язок – це необхідно для пересування і захисту внутрішніх органів. Інші мають різну будову й призначені для виконання певних функцій – рухових, розумових й інших.

Лікування захворювань суглобів – це сфера травматології, а проблемами зі спиною займається неврологія. Лікування болю в спині та суглобах має бути правильним – тільки в цьому випадку захворювання вдасться перемогти!

Діагностика при болях в спині

Для того, щоб провести успішне лікування спини, необхідно встановити точний діагноз, зрозуміти причини розвитку патології й стадію процесу. Якісну діагностику може провести тільки лікар, тому, коли болить спина, варто негайно звернутися до фахівця.

Повноцінне обстеження в нашій клініці в Києві включає детальне опитування та обстеження. Опитування має бути максимально детальним, щоб розібратися з причинами виникнення болів в хребті та з наслідками, до яких призводять неврологічні захворювання.

Огляд дозволяє визначити порушення в загальному стані й опорно-руховому апараті, а функціональні проби з з’ясувати міру цих порушень. Щоб лікування хвороб суглобів і спини було максимально ефективним, потрібні додаткові методи діагностики. Для цього застосовується рентген, УЗД, КТ і МРТ. Оптимальний об’єм обстеження визначається тільки після первинної консультації.

Нерідкі випадки, коли лікування сильних болів в спині вимагає операції, але в нашому медичному центрі в Києві до таких радикальних заходів вдаються тільки в крайніх випадках. Ми пропонуємо лікування міжхребетної грижі, болю в спині й остеохондрозу безопераційно!

Методи лікування болю в спині

Лікування болю в спині вимагає комплексного підходу, який складається з медикаментозних, мануальних, апаратних методів і доповнюється фізичною реабілітацією та ЛФК.

У нашій клініці лікування суглобів і болю в спині проводиться багатьма методами, зокрема – мезотерапією.

Подібне лікування болів в спині має переваги:

  • швидке зняття больового синдрому і запалення;
  • тривалий ефект до декількох днів, що робить можливим застосування медикаментів рідкіснішим;
  • препарати знаходяться в тканинах у високій концентрації і в незміненому вигляді, що допомагає підвищити ефективність лікування.

Як результат – гострий біль швидко проходить, лікування болів в попереку й інших відділах хребта стає ефективніше, а загальні витрати на медикаменти знижуються. За допомогою мезотерапії в нашій клініці в місті Київ лікують артроз й інші захворювання.

Лікування спини та лікування хвороб суглобів за допомогою мануальної терапії – найефективніший інструмент для відновлення нормальних анатомічних взаємовідносин в елементах опорно-рухового апарату. Проте кожен етап лікування повинен робитися правильно!

Основне завдання мануальної корекції – лікування суглобів, тобто відновлення рухливості. Для цього треба розтягнути сполучну тканину сухожиль, зв’язок і капсул суглобів. Впливати на сполучну тканину можна тільки м’якою і тривалою дією, оскільки різкі ривкові рухи, які, на жаль, найчастіше практикують «фахівці-костоправи», здатні лише розірвати з’єднувальнотканинні волокна, але ніяк не розтягнути. Доступу до сполучної тканини перешкоджає спазм м’язів, тому мануальну корекцію й лікування захворювань суглобів необхідно розпочинати з їх розслаблення і розтягування. Цьому сприяє зняття психоемоційної напруги і масаж. Лікування болю в спині апаратними методами – це допоміжні заходи. У Києві ми використовуємо теплове і кріовплив, вібрацію і вакуум, міостимуляцію й інші методи залежно від клінічної ситуації. Фізична реабілітація при захворюваннях хребта – невід’ємна частина лікування. Її завдання розвинути ефект лікування, закріпити його, підвищити пацієнтам якість життя.

Для хребта вкрай важливе формування м’язового каркаса, що створює стабільність в ньому, а для цього потрібні правильні фізичні навантаження з урахуванням стану пацієнта. Для цих цілей використовуються ЛФК і кінезотерапія. Сеанси проводяться під спостереженням реабілітолога, який коригує техніку й траєкторію руху. Після декількох сеансів з фахівцем призначаються домашні вправи ЛФК. Ми підберемо для вас найефективніші безопераційні методи лікування хребта й суглобів, щоб ви знову насолодилися свободою руху!