Уколи краси

мезотерапІя

лікування без операції
міжхребцева кіла
остеохондроз, сколіоз

мезотерапія, мікронідлінг
ревіталізація, мезококтейлі
ботокс диспорт

Підтяжка шкіри

обличчя, грудей, тіла
ліфтинг і плазмаліфтинг
після пологів і схуднення

Реабілітація після травмування

операцій, поранень, захворювань
післяпологова, кінезотерапія
вправи ЛФК

Послуги клініки МедЕкс

запишіться на прийом

Чому наша кліника?

Ми кращі тому, що:

  • «привезли» в Україну з Франції справжню естетичну мезотерапію;
  • розвинули клінічний напрямок в мезотерапії;
  • розробили десятки мезотерапевтичних методик;
  • навчили і продовжуємо навчати лікарів з різних країн.

Ми розробили реально працюючі методи лікування хребта, корекції ваги та фігури, лікування варикозу і атеросклерозу, а також омолодження усього організму.

Краса обличчя – важливий елемент психологічного комфорту, і відмінним помічником тут стає ін’єкційна косметологія, що використовує уколи молодості для відновлення еластичності, боротьби з висипаннями і недосконалістю шкіри.

Ціна на уколи краси трохи вища, ніж вартість доглядової косметики, проте очевидна ефективність повністю виправдовує різницю у вартості, що підтверджують і численні відгуки. А провести таку процедуру в Києві можна в спеціалізованій клініці MEDEX!

Проводяться омолоджувальні процедури виключно за рекомендацією лікаря з використанням сертифікованих препаратів і стерильних інструментів. Саме безпека й якість – головні чинники ідеального результату.

Якими бувають уколи краси

В першу чергу вони відрізняються складом, тобто активними речовинами, які вводяться в шкіру. Кожна субстанція має свою ефективність й використовується в одному випадку для обличчя, а в іншому – для усього тіла:

Гіалоуранова кислота – речовина, що присутня в організмі кожної людини. Вона здатна підвищувати тонус шкіри, вбирати в себе вологу й переносити її в тканині. Введення гіалоуранової кислоти зволожує суху шкіру, робить її еластичнішою і гладшою. Омолоджувальні ін’єкції мають наростаючий ефект, який досягає максимуму через 2 тижні після проведення.

Ревіталізація ефективна упродовж 1-2 місяців. Фахівці клініки MEDEX в м. Київ рекомендують проводити курс біоревіталізації 2 рази на рік. Застосовується він для шиї, а також зони декольте.

Уколи проти зморшок – для таких процедур використовується безпечна форма ботулотоксину, який деактивує мімічні м’язи. Відразу після процедури можна робити фото оновленого обличчя, адже спостерігається відмінний омолоджуючий ефект, розгладжуються зморшки, шкіра стає гладкою й рівною, до неї немов повертається молодість! Вводиться ботокс в зону лоба, міжбрів’я і носогубної складки – місця скупчення глибоких зморшок, що не зменшуються доглядовими засобами й іншими косметологічними процедурами.

Філери – речовини, за допомогою яких проводиться контурна пластика, заповнюючі порожнечі в тканинах, поновлюючі й збільшуючі об’єми проблемних зон. Ін’єкції молодості цього типу формують популярні зараз щелепні «кути Джолі», «губи-бантики». Чим більше філера вводиться, тим об’ємнішими стають цільові ділянки.

Мезотерапія – дрібні ін’єкції вітамінно-мінерального комплексу, які відмінно допомагають від мішків під очима й інших дрібних проблем зі шкірою обличчя. Вона насичується поживними речовинами, омолоджується і зволожується.

Коли необхідні уколи краси

Омолоджуючі ін’єкції потрібні при перших проявах старіння шкіри, «розмиванні» овалу обличчя, глибоких і неглибоких зморшках, обвисанні шкіри та її тьмяності.

Відкоригувати форму обличчя, губ або носа за допомогою філерів в нашій клініці в Києві можна, якщо є комплекси відносно власної зовнішності, є бажання відповідати сучасним стандартам краси.

Ін’єкції молодості – це безболісна процедура, що має мінімум протипоказань. До них відноситься алергічна реакція на один з компонентів препаратів, вагітність, годування грудьми та порушення здатності згущуватися крові.

Як проходить процедура

Проведення ін’єкції молодості допускається тільки в косметологічному кабінеті з використанням сертифікованих препаратів і стерильних інструментів. У шприц набирається філер, гіалоуранова кислота або ботокс (деякі виробники продають засоби вже в шприці, що набагато зручніше, якщо проаналізувати відгуки).

Косметолог акуратними рухами вводить препарат у бажану зону, повертаючи обличчу молодість. Триває процедура від 15 до 30 хвилин, а ефект настає практично відразу.

Під час біоревіталізації гіалоуранова кислота вводиться підшкірно, не викликаючи дискомфорту, але на фото після процедури будуть видні невеликі папули. Уколи ботоксу або філерів можуть приносити дискомфорт, тому перед процедурою косметолог наносить анестезуючий засіб. Ціна на уколи краси з анестезією не дуже відрізняється, але больові відчуття повністю зникають.

Уколи краси з кожним роком стають все популярніші. Тільки в США було проведено 1,5 млн процедур по введенню ботоксу. Загальна любов і прекрасні відгуки зумовлені такою величезною перевагою процедури: тривалий ефект, універсальність (підходить для будь-якої зони, навіть для рук), мінімальний період реабілітації, відмінна дія на зморшки і відсутність ускладнень.

Омолоджуючі ін’єкції в клініці MEDEX в м. Київ дозволять поліпшити стан шкіри, підняти її тонус, розгладити шкіру і поліпшити форму обличчя. Така підтяжка дасть ідеальний результат!