Навчання лікарів в єдиній в Україні і Східній Європі лікарській школі мезотерапії. Малоінвазивні методи – це потужна зброя проти хвороб і старіння! Французькі лікарі вивчають це в університетах, і у вас є можливість дізнатися усіх секретів – після навчання ваше уявлення про мезотерапію зміниться докорінно!

Увага! до навчання допускаються тільки фахівці з вищою медичною освітою!

Програма курсу

  • Основи мезотерапії – базова інформація про мезотерапію: різновиди уколів, методики, типи технік, препарати для мезотерапії, юридична та психологічна сторона процедури.
  • Клінічна, або лікувальна мезотерапія – застосування ін’єкцій для лікування гострих і хронічних патологій, венозної недостатності, лімфатичної недостатності, атеросклерозу судин, ішемічної хвороби рук і ніг, низького рівня імунітету, нервового і стресового перенапруження, хвороб рухової системи. Наприклад, артрити і артроз різної етіології, остеохондроз, спондиліт, захворювання нервової системи, неврологічні патології, захворювання репродуктивної, сечостатевої та гормональної системи, хронічні й гострі проблеми органів черевної порожнини і малого тазу.
  • Естетична мезотерапія – підтяжка шкіри на тілі і обличчі, скорочення жирового прошарку (робота із зайвою вагою, «апельсиновою кірочкою», ліпомами, локалізованими відкладенням жирової тканини), терапія акне і постакне, куперозу, розацеа, вугрового висипу, пігментацій, випадання волосся будь-якого типу, зведення шрамів і рубців будь-якої давності, форми і різновиду, лікування розтяжок, збільшення розміру молочних залоз і ліфтинг шкіри грудей, антивікова терапія, ревіталізація, надання шкірі молодості й сяйва, контурна корекція овалу обличчя й його окремих зон, мезоботокс. Отримати повну інформацію про навчання в нашій клініці й додаткові відомості про мезотерапію ви зможете, відвідавши сайт Української Асоціації Клінічної та Естетичної Мезотерапії «Мезотерапія України», перейшовши за адресою mesoterapia.org.ua.

Навчання проводить Олександр Борисович Радіонов – Президент Асоціації «Мезотерапія України», міжнародний тренер-викладач, головний лікар клініки «МедЕкс», автор десятків ефективних методик мезотерапії, естетичної медицини, лікування та реабілітації.

Практична частина

Особлива увага під час навчання приділяється надбанню практичних навичок. Вже з другого дня курсу ви зможете освоїти дієву мезотерапевтичну техніку, включаючи роботу з мезоролером, й проводити реальні процедури на пвцієнтах клініки, набуваючи й відточуючи необхідні практичні здібності.

Курс триває 3 повні дні.

Після завершення курсу ви отримаєте міжнародний сертифікат, заповнений на російській та англійській мові.

Місце проведення:

Навчання проводиться за адресою: м. Київ, вул. Павлівська, 22 в клініці «МедЕкс».

Про найближчий набір на навчання можна дізнатися на сайті Асоціації «Мезотерапія України».

Вартість курсу:

Для лікарів, що працюють в державних установах, діє знижка в 1000 грн. Щоб отримати її, при реєстрації треба пред’явити довідку з місця роботи або виписку з трудової книжки. Для групи з 4 чоловік ми також пропонуємо знижку в 20%.

Курс включає теоретичне і практичне навчання, методичні матеріали по темі, харчування, а також одну з процедур лікувальної або естетичної мезотерапії.