Послуги масажиста – ідеальне рішення позбавитися від болю в м’язах!

Опорно-руховий апарат людини складається з м’язів, кісток, зв’язок і сухожиль. Дисфункція цієї системи організму призводить до величезного дискомфорту. Болі в спині, кінцівках і грудному відділі знижують якість життя, примушують страждати й приймати не завжди корисні медикаменти.

Усього цього можна уникнути: позбавитися від болю та дискомфорту, оздоровитися і вдихнути енергію у своє тіло можна за допомогою професійної послуги масажу! Запис в нашу клініку відкритий!

Масаж – це сукупність різних прийомів і технік дії руками та приладами, що можуть бути допоміжними, а в деяких випадках і основними інструментами лікування патологій. Професійний масаж тіла повинен проводити фахівець, що має відповідний фах і медичний досвід – в цьому випадку можна розраховувати на позитивний медичний ефект. Ціна незнання анатомії та фізіології, невиконання санітарних і гігієнічних норм – ускладнення й неприємні наслідки після процедур, тому єдине правильне рішення – це професійний масажист клініки MEDEX в Києві!

Різновиди масажу

Існують сотні видів масажу, які відрізняються технікою, підходами та прийомами, але в цілому їх можна розділити на оздоровчі, лікувальні, спортивні та розслаблюючі:

 • загальний класичний;
 • глибокий м’язовий;
 • з’єднувальнотканинний;
 • лікувальний;
 • спортивний;
 • розслаблюючий (релакс, нейро-седативний);
 • лімфодренажний;
 • масаж обличчя;
 • вакуумний і вібраційний;
 • медовий;
 • антицелюлітний;
 • СПА та екзотичні масажі.

Кожен з видів масажу застосовується для досягнення різних результатів. Регулярні послуги масажу в нашій клініці в Києві нормалізують роботу організму, розслабляють й дарують легкість рухів. В деяких випадках перед курсом потрібна консультація невролога або реабілітолога – наприклад, коли больовий синдром дуже сильний й триває більше тижня. Окрім нормалізації роботи опорно-рухового апарату, послуги масажиста допоможуть скоректувати фігуру й позбавитися від целюліту.

Розслаблюючий масаж дозволяється проводити без медичних показань, оскільки в процесі сеансу не зачіпаються глибокі м’язи й хребет. Інтенсивнішу техніку (приміром, лікувальний масаж спини й деякі інші види) рекомендується робити після консультації невролога й тільки за його рекомендацією.

Показаннями до масажу може стати остеохондроз, будь-які дорсопатії, м’язово-тонічний синдром, спазм м’язів, різні види ангіопатії, невропатія, кисневе голодування тканин й навіть мігрень. Послуги масажиста використовуються не лише в неврології, але і в урології. Чоловікам рекомендують масаж передміхурової залози при хронічному простатиті, еректильній дисфункції й інших патологіях сечовивідної та репродуктивної системи.

Не можна забувати і про протипоказання. Варто перенести запис до масажиста в нашій клініці в м. Київ при гострих станах: сильному больовому синдромі, високій температурі, лихоманці та вірусному захворюванні. Також процедура протипоказана людям з алергічними реакціями на масажну олію, захворюваннями шкіри і гематологічними відхиленнями. Масажист або мануальний терапевт повинні знати про гіпертонію в анамнезі, адже під час масажу циркуляція крові посилюється, через що існує вірогідність гіпертонічного кризу.

Який ефект дає масаж

Масаж тіла – одна з найбільш універсальних технік оздоровлення, яку задіюють для лікування і профілактики безлічі хвороб. Його ціна несумірна з користю! Ефективність методу зумовлена комплексною дією на основні системи організму: кровоносну, лімфатичну, нервову та опорно-рухову.

Мануальна терапія стимулює кровообіг, задіяні м’язи й інші тканини активніше омиваються кров’ю, внаслідок чого насичуються киснем, корисними речовинами, мікро- і макроелементами. Масажні рухи проводяться по лімфатичних судинах. Як результат – зникає набряклість, виводяться токсини, що накопичилися в них, нормалізується метаболізм. При дії на шкіру посилюється її пружність, контури тіла стають виразнішими.

Окрім оздоровчого ефекту, масаж приносить і задоволення. Після процедури в нашій клініці в м. Київ ви відчуєте легкість, розкутість рухів і поліпшення настрою. Професійні послуги масажиста, можливість записатися на слушний час – усе це робить клініку MEDEX кращим рішенням!

Позбавтеся болю в м’язах і подаруйте своєму тілу справжню легкість!

Популярні питання

1. Який вид масажу робиться у вас?
Ми пропонуємо широкий спектр масажних послуг в м. Київ – лікувальний, класичний, антицелюлітний, спортивний, розслаблюючий, вакуумний, вібраційний, загальний оздоровчий й інші види масажу. Можна проходити його курсами або одноразово, проте перед проведенням ми рекомендуємо пройти консультацію невролога або реабілітолога, який дасть усі необхідні рекомендації (вид масажу, тривалість курсу та кількість необхідних сеансів). Невисокі ціни й професіоналізм масажистів гарантуємо!
2. У чому суть мануальної терапії?
Мануальна терапія – це опрацювання руками глибоких м'язів. Вона сприяє розтягуванню м'язів, їх розслабленню і посиленню гнучкості. Ручний масаж і мануальна терапія трохи схожі, але під час сеансів мануальний терапевт задіює глибші зони опорно-рухового апарату, а тому повинен мати високу кваліфікацію.
3. Яка користь масажу?
Масаж задіює усі види життєво важливих систем організму: нервову, кровоносну і лімфатичну, тому відбувається значний медичний ефект. Регулярний масаж нормалізує обмін речовин, приводить в тонус шкіру, покращує загальне самопочуття. Особливо корисно це для хребта. Мануальна терапія розслабляє гіперспазмовані м'язи, формуючи пропорційний м'язовий корсет. Розслаблені м'язи вирівнюють хребет й дозволяють йому правильно функціонувати.