Послуги масажиста – ідеальне рішення позбавитися від болю в м’язах!

Опорно-руховий апарат людини складається з м’язів, кісток, зв’язок і сухожиль. Дисфункція цієї системи організму призводить до величезного дискомфорту. Болі в спині, кінцівках і грудному відділі знижують якість життя, примушують страждати й приймати не завжди корисні медикаменти.

Усього цього можна уникнути: позбавитися від болю та дискомфорту, оздоровитися і вдихнути енергію у своє тіло можна за допомогою професійної послуги масажу! Запис в нашу клініку відкритий!

Масаж – це сукупність різних прийомів і технік дії руками та приладами, що можуть бути допоміжними, а в деяких випадках і основними інструментами лікування патологій. Професійний масаж тіла повинен проводити фахівець, що має відповідний фах і медичний досвід – в цьому випадку можна розраховувати на позитивний медичний ефект. Ціна незнання анатомії та фізіології, невиконання санітарних і гігієнічних норм – ускладнення й неприємні наслідки після процедур, тому єдине правильне рішення – це професійний масажист клініки MEDEX в Києві!

Різновиди масажу

Існують сотні видів масажу, які відрізняються технікою, підходами та прийомами, але в цілому їх можна розділити на оздоровчі, лікувальні, спортивні та розслаблюючі:

 • загальний класичний;
 • глибокий м’язовий;
 • з’єднувальнотканинний;
 • лікувальний;
 • спортивний;
 • розслаблюючий (релакс, нейро-седативний);
 • лімфодренажний;
 • масаж обличчя;
 • вакуумний і вібраційний;
 • медовий;
 • антицелюлітний;
 • СПА та екзотичні масажі.

Кожен з видів масажу застосовується для досягнення різних результатів. Регулярні послуги масажу в нашій клініці в Києві нормалізують роботу організму, розслабляють й дарують легкість рухів. В деяких випадках перед курсом потрібна консультація невролога або реабілітолога – наприклад, коли больовий синдром дуже сильний й триває більше тижня. Окрім нормалізації роботи опорно-рухового апарату, послуги масажиста допоможуть скоректувати фігуру й позбавитися від целюліту.

Розслаблюючий масаж дозволяється проводити без медичних показань, оскільки в процесі сеансу не зачіпаються глибокі м’язи й хребет. Інтенсивнішу техніку (приміром, лікувальний масаж спини й деякі інші види) рекомендується робити після консультації невролога й тільки за його рекомендацією.

Показаннями до масажу може стати остеохондроз, будь-які дорсопатії, м’язово-тонічний синдром, спазм м’язів, різні види ангіопатії, невропатія, кисневе голодування тканин й навіть мігрень. Послуги масажиста використовуються не лише в неврології, але і в урології. Чоловікам рекомендують масаж передміхурової залози при хронічному простатиті, еректильній дисфункції й інших патологіях сечовивідної та репродуктивної системи.

Не можна забувати і про протипоказання. Варто перенести запис до масажиста в нашій клініці в м. Київ при гострих станах: сильному больовому синдромі, високій температурі, лихоманці та вірусному захворюванні. Також процедура протипоказана людям з алергічними реакціями на масажну олію, захворюваннями шкіри і гематологічними відхиленнями. Масажист або мануальний терапевт повинні знати про гіпертонію в анамнезі, адже під час масажу циркуляція крові посилюється, через що існує вірогідність гіпертонічного кризу.

Який ефект дає масаж

Масаж тіла – одна з найбільш універсальних технік оздоровлення, яку задіюють для лікування і профілактики безлічі хвороб. Його ціна несумірна з користю! Ефективність методу зумовлена комплексною дією на основні системи організму: кровоносну, лімфатичну, нервову та опорно-рухову.

Мануальна терапія стимулює кровообіг, задіяні м’язи й інші тканини активніше омиваються кров’ю, внаслідок чого насичуються киснем, корисними речовинами, мікро- і макроелементами. Масажні рухи проводяться по лімфатичних судинах. Як результат – зникає набряклість, виводяться токсини, що накопичилися в них, нормалізується метаболізм. При дії на шкіру посилюється її пружність, контури тіла стають виразнішими.

Окрім оздоровчого ефекту, масаж приносить і задоволення. Після процедури в нашій клініці в м. Київ ви відчуєте легкість, розкутість рухів і поліпшення настрою. Професійні послуги масажиста, можливість записатися на слушний час – усе це робить клініку MEDEX кращим рішенням!

Позбавтеся болю в м’язах і подаруйте своєму тілу справжню легкість!