Підтягнута, красива шкіра, яка виглядає молодо й акуратно – мрія будь-якої людини! Особливо потрібна підтяжка шкіри після пологів жінкам зі схильністю до розтяжок або тих, що мають більше однієї дитини.

Сучасні косметологічні методи допоможуть без операції позбавитися від обвислої шкіри навколо очей, на обличчі й тілі. Наша клініка в місті Київ пропонує цілий ряд ефективних технік, що допомагають зменшити зморшки, покращити тонус шкіри, провести фейсліфтинг й відновити красу свого тіла! А найголовніше – підтяжка шкіри можлива без оперативного втручання!

Чому шкіра стає дряблою?

Причин зміни зовнішнього вигляду шкіри існує досить багато. Обвисла шкіра – це слідство одного або відразу декількох чинників:

 • вікові зміни;
 • недостача вітамінів й мінералів в раціоні;
 • низький рівень колагену;
 • генетична схильність;
 • надмірне вживання алкоголю;
 • паління сигарет, кальяну й інших тютюнових виробів;
 • стрімке схуднення;
 • стрибки ваги;
 • низький рівень білку в раціоні;
 • хронічні захворювання;
 • обезводнення;
 • недолік фізичної активності;
 • кисневе голодування організму.

Підтяжка тіла або підтяжка живота може знадобитися після пологів. Саме проблеми зі шкірою – це ціна багатьох жінок за материнство! Якщо шкіра недостатньо еластична, на ній утворюються складки або розтяжки, й вони не завжди пов’язані із зайвою вагою. У нашій клініці в Києві такі проблеми успішно вирішують безопераційними методами!

Методи безопераційної підтяжки шкіри

Ми проводимо омолоджування шкіри й її підтяжку, використовуючи прогресивні косметологічні методи: мезотерапію, плазмоліфтинг, мануальну терапію й масаж. Тривалість курсу й частота сеансів підбирається індивідуально, залежно від проблеми й її міри. У більшості випадків досить всього декількох процедур, щоб побачити кардинальну різницю у власному зовнішньому вигляді.

Мезотерапія – завдяки своїй універсальності вважається однією з найбільш популярних технік в естетичній косметології. З її допомогою можна ефективно боротися з ознаками старіння, пігментними плямами, проводити ліфтинг обличчя, зменшення мішків під очима без операції, корекцію фігури, омолоджування й відновлення еластичності шкіри обличчя й тіла. Проводиться мезотерапія за допомогою введення мезококтейлів дрібними уколами – це суміш корисних речовин, вітамінів і мінералів, необхідних тканинам шкіри для кращого функціонування. Склад коктейлю підбирається індивідуально, згідно мети проведення процедури.

Плазмотерапія – має схожість з мезотерапією, але замість коктейля тут використовується плазма власної крові: в ній сконцентровані усі корисні елементи, які потрібні тканинам. В результаті плазмотерапії досягається підтяжка шкіри обличчя, підтяжка грудей і стегон. Ціна такої процедури в нашій клініці в місті Київ лише трохи відрізняється від вартості мезотерапії. Така підтяжка обличчя по-справжньому ефективна й стає все більш популярною.

Лазеротерапія – один з сучасних методів, що відносяться до апаратних процедур. Методика підходить для омолоджування шкіри обличчя й тіла, при проведенні сеансів відбувається підтяжка шкіри після схуднення, підтяжка грудей і шиї, адже плазма позитивно впливає на пружність і еластичність шкіри й запускає процеси регенерації. Перед процедурою береться венозна кров, обробляється в центрифузі, після чого плазма відділяється від формених елементів. У стерильний шприц набирається тільки плазма і дрібними уколами вводиться в цільову зону.

Масаж – поновлює й нормалізує циркуляцію крові та лімфи, завдяки чому дрябла шкіра поповнюється зсередини, стає пружною й гладенькою. Можна провести специфічний масаж тіла, націлений на ліфтинг і ліпосакцію. Найбільшу ефективність в боротьбі з обвислою шкірою та зайвою вагою показує апаратний масаж. Ефективним є антицелюлітний масаж в боротьбі із зайвою вагою і в’ялістю шкіри, але варто відмітити, що жирові відкладення зникнуть набагато швидше, якщо до масажу додати фізичну активність, правильне, збалансоване харчування й використання косметики для тіла, обраної за типом шкіри.

Мануальна естетична терапія – припускає лікування руками, діє на глибокі м’язи та зв’язки. Регулярне проведення процедури забезпечує інтенсивніше вироблення колагену, нормалізацію лімфо- та кровотоку, відновлення пружності шкіри, позбавлення від другого підборіддя й інших недоліків зовнішності.

Під час консультації косметологи нашої клініки в м. Київ акцентують увагу, що поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри сприяє зміна харчових звичок, зменшення солодких, борошняних, смажених і молочних продуктів.

Підтяжка шкіри обличчя й тіла має бути безпечною, а тому приймайте правильні рішення і звертайтеся до професіоналів! Ми приберемо розтяжки й складки і зробимо так, щоб ваша шкіра була ідеальною!