Микро инъекционная терапия

Дорогі колеги!

Мене звати Олександр Радіонов. Я лікар з 30-річним стажем. Більше 10 років я активно використовую ін’єкційні методи терапії та омолоджування. Коли в Україні тільки почала зароджуватися мезотерапія, я пройшов навчання й стажувався у Франції, де й зародився цей напрямок медицини. Там навіть видають Міжуніверситетський Диплом з мезотерапії! Ті часи заклали в моїй свідомості абсолютно нове уявлення про ін’єкційні методи лікування. Повністю зник стереотип, що мезотерапія – це лише косметологічна процедура.  Вона переросла в ефективний спосіб боротьби з множиною патологій різних систем організму.

Після проходження навчання я почав застосовувати мезотерапію для лікування хвороб суглобів. Після величезної кількості позитивних відгуків й доведеної високої ефективності методики я розширив використання ін’єкцій здоров’я й почав застосовувати їх для терапії захворювань хребта.

Високу ефективність показало використання мезотерапії в лікуванні варикозного розширення вен і атеросклеротичної хвороби. Маючи практику в приватній широкопрофільній клініці, я стикаюся з найрізноманітнішими патологіями, в лікуванні яких мезотерапія стала незамінною методикою.

Класична мезотерапія – це ін’єкції, які проникають тільки всередину шкіри. Але для лікування потрібна глибша дія, наприклад на м’язи, суглоби, зв’язки та фасції. Глибша мезотерапія набула нової назви – Мікро Ін’єкційна Терапія (МІТ).

До переваг МІТ відносяться наступні чинники:

 • ретельний підбір препаратів, які діють на причину хвороби;
 • введення мезо-препаратів відбувається безпосередньо в уражені ділянки;
 • процедуру проводять раз на 7-10 днів;
 • препарати використовуються в малих дозах;
 • досягається максимальна концентрація препаратів у вогнищі хвороби;
 • відсутність тривалого метаболічного процесу препаратів, тому вони досягають мети в незміненому вигляді;
 • створюється своєрідне дермальне депо, завдяки чому результат розтягується на декілька днів.
 • лікувальна мікро ін’єкційна терапія.

Результатом переваг Мікро Ін’єкційної Терапії стає:

 • висока ефективність;
 • тривалий ефект;
 • зменшення дії препаратів на організм;
 • досягнення максимальної доступності терапії й естетичних змін.

Мезотерапія не травмує організм, має мінімальну кількість протипоказань і не завдає дискомфорту. Для проведення процедури потрібен мінімум засобів: кваліфікованість лікаря, ліки з аптеки, шприц та голка!

Щоб освоїти методику, лікареві досить лише трьох днів й ніяких дорогих препаратів або ліцензій! Застосовувати МІТ може кожен лікар незалежно від сфери його спеціалізації та вживаних методик лікування.

Використання лікувальної мезотерапії допускається під час терапії остеохондрозу, різноманітного артрозу або артритів, міозитів, дерматологічних патологіях і захворюваннях шлунково-кишкового тракту, неврологічних патологіях, зниженні імунітету, хвороб придатків шкіри, варикозного розширення вен. Косметологія також може використовувати Мікро Ін’єкційну Терапію – для ліфтингу шкіри, корекції овалу обличчя, боротьби з «апельсиновою кіркою» на проблемних ділянках тіла, розтяжками, шрамами, пігментацією, акне, висипаннями, куперозом й безліччю інших естетичних проблем.

Результатом моєї багаторічної практики стало накопичення необхідного досвіду й передача його своїм колегам, створення «Української асоціації клінічної і естетичної мезотерапії “Мезотерапія України”» і клініки «МедЭкс» – місця, де сотні лікарів набули навичок сучасної Мікро Ін’єкційної Терапії й отримали необхідну практику на реальних пацієнтах.

Усі можливості Мікро Ін’єкційної Терапії викладені на сайті www.mesoterapia.org.ua. Кожен лікар може пройти інтенсивне триденне навчання й отримати необхідні навички лікування методом мезотерапії!

Я буду радий відповісти на будь-які ваші питання по телефону  +38 (044) 383-04-94,  +38 (066) 740-04-04, або по e-mail: info@mesoterapia.org.ua

 

З повагою, Олександр Радіонов

Президент асоціації «Мезотерапія України», головний лікар клініки «МедЭкс», член «Французької асоціації естетичної медицини і мезотерапії» (АММЕ), член-кореспондент «Міжнародної академії біоенергетичних технологій» (МАБЕТ).