Алопеція – явище вкрай поширене. Цьому сприяє безліч аспектів сучасного життя: стреси, що призводять до судинної патології, захворювань травної та ендокринної систем. Для волосся потрібне якісне харчування, правильний догляд й мінімальне застосування побутової хімії – шампунів і бальзамів з невідомим складом. Інакше виникає стоншування й ламкість волосся, воно посилено випадає.

Врятуватися від випадання волосся досить просто – треба записатися в клініку MEDEX в Києві й отримати професійну консультацію!

Різновиди алопеції

Існує декілька видів алопеції, але усі вони розділяються на два типи: анагенова та телогенова.

Перший різновид проявляється внаслідок дії хімічних речовин, препаратів або радіохвильового випромінювання. Прикладом такої алопеції є втрата волосся у людей хворих на рак, які проходять хіміотерапію. Після відміни препаратів зростання волосся повністю поновлюється, й лікувати алопецію не треба.

Телогеновий тип алопеції розділяється на 9 видів:

 • андрогенна;
 • семитомна;
 • гніздова;
 • вікова;
 • дифузна;
 • вроджена;
 • тракційна;
 • рубцева;
 • себорейна.

Кожній з них властива своя симптоматика й ціна лікування. Загальна характеристика усіх цих підвидів – це виникнення внаслідок порушень роботи внутрішніх органів і систем. Лікування випадання волосся за телогеновим типом вимагає більше часу.

Протікають описані види алопеції в двох формах: хронічній і гострій. Гостра форма триває не більше шести місяців, хронічна ж може тривати рік й навіть декілька років. Для лікування потрібні послуги мезотерапії волосся й інші методи терапії.

Причини випадання волосся

Причини випадання волосся у чоловіків і жінок можуть бути генетичними, наприклад андрогенетична алопеція. У таких пацієнтів підвищений рівень чоловічого статевого гормону – тестостерона й чутливість судин волосяних фолікулів до нього.

Лікування випадання волосся, що виникло через гормональні порушення, вимагає введення гормональних препаратів. Судини звужуються, й волосяні фолікули не отримують достатньої кількості крові, а з нею кисню і поживних речовин, що призводить до стоншування волосків. Мезотерапія волосся в клініці MEDEX – кращий помічник в цьому питанні! Це підтверджують численні відгуки.

Крім того, облисіння може мати й інші причини: різні інтоксикації, радіаційне опромінення, захворювання травної системи й порушення обміну речовин, алергія та аутоімунні процеси, лікарські та косметичні засоби. Під впливом цих чинників, виникає дифузна і гніздова алопеції. Випадання волосся після пологів призводить до післяпологової алопеції.

Діагностика випадання волосся

Встановлюється тип і міра алопеції у чоловіків і жінок за допомогою специфічної діагностики. Трихолог проводить трихоскопію, під час якої визначає тип волосся й наявність активних цибулин. Додатково призначається аналіз крові на зміст заліза та вітамінів.

Методи боротьби з випаданням волосся можуть бути різними. Випадання волосся може виникати через хронічні й гострі хвороби. У такому разі спочатку необхідно вилікувати першопричину алопеції, і лише після цього займатися самим волоссям.

Відновити нормальне зростання волосся можна в нашій клініці в місті Київ! Ми використовуємо різні методики:

Мезотерапія шкіри голови – це введення в підшкірну тканину вітамінно-мінерального комплексу, ціна якого залежить від складу корисних речовин. Склад такого мезококтейлю підбирається індивідуально, за особистими свідченнями. В результаті відбувається активізація зростання волосяної цибулини, поновлюється циркуляція крові, й шкіра голови насичується поживними речовинами. Лікування випадання волосся таким методом має накопичувальний ефект, тому проводиться курсами. Частоту й кількість сеансів визначає трихолог під час консультації. Проводиться процедура абсолютно безболісно.

Плазмотерапія для зростання волосся – це введення в шкіру голови власної плазми крові пацієнта. Це один з найпрогресивніших методів, що рятують від випадання волосся. Перед процедурою венозну кров відбирають в спеціальний контейнер і центрифугують, щоб формені елементи відокремилися від плазми. Лікування випадання волосся таким чином не викликає алергії й побічних ефектів.

Додатковими методами виступають фізіопроцедури. Дія магнітного, теплового, світлового й лазерного випромінювання поновлює циркуляцію крові й лімфи в шкірі голови, стимулює зростання волосяних цибулин, покращує якість активних волосків.

Дуже важливо підходити до питання комплексно. Звичайне облисіння – це сигнал про серйозні проблеми зі здоров’ям, якому треба відновлення. Щоб запобігти розвитку хвороби, необхідно займатися своїм тілом: потрібне правильне харчування, прийом вітамінів і мінералів, контроль хронічних хвороб, помірна фізична активність, послуги мезотерапії волосся, перебування на свіжому повітрі, зниження рівня стресу й тривожності. Усе це в сукупності дозволить знову насолодитися густим і пишним волоссям!

Профілактика випадання волосся

Щоб алопеція більше не повторювалася, трихолог нашої клініки в місті Київ рекомендує дієві методи профілактики:

 • обмеження тугих зачісок;
 • мінімальне використання жорстких засобів укладання;
 • регулярна мезотерапія голови;
 • висушування волосся натуральним методом.

Краса волосся залежить від насиченості організму мінералами, вітамінами таповноцінного харчування. Мезотерапія волосся заповнює дефіцит, але й раціон повинен збагачуватися білками, складними вуглеводами, корисними жирами, овочами і фруктами. Не менш важливо дотримуватися водного режиму, адже при обезводненні волосся втрачає свою еластичність, стає ламким і тьмяним, і лікування алопеції дає менший результат.

Записуйтеся на прийом трихолога в клініку MEDEX в Києві, щоб набути густої й красивої шевелюри! З нашою допомогою зростання волосся поновиться!