Алопеція – явище вкрай поширене. Цьому сприяє безліч аспектів сучасного життя: стреси, що призводять до судинної патології, захворювань травної та ендокринної систем. Для волосся потрібне якісне харчування, правильний догляд й мінімальне застосування побутової хімії – шампунів і бальзамів з невідомим складом. Інакше виникає стоншування й ламкість волосся, воно посилено випадає.

Врятуватися від випадання волосся досить просто – треба записатися в клініку MEDEX в Києві й отримати професійну консультацію!

Різновиди алопеції

Існує декілька видів алопеції, але усі вони розділяються на два типи: анагенова та телогенова.

Перший різновид проявляється внаслідок дії хімічних речовин, препаратів або радіохвильового випромінювання. Прикладом такої алопеції є втрата волосся у людей хворих на рак, які проходять хіміотерапію. Після відміни препаратів зростання волосся повністю поновлюється, й лікувати алопецію не треба.

Телогеновий тип алопеції розділяється на 9 видів:

 • андрогенна;
 • семитомна;
 • гніздова;
 • вікова;
 • дифузна;
 • вроджена;
 • тракційна;
 • рубцева;
 • себорейна.

Кожній з них властива своя симптоматика й ціна лікування. Загальна характеристика усіх цих підвидів – це виникнення внаслідок порушень роботи внутрішніх органів і систем. Лікування випадання волосся за телогеновим типом вимагає більше часу.

Протікають описані види алопеції в двох формах: хронічній і гострій. Гостра форма триває не більше шести місяців, хронічна ж може тривати рік й навіть декілька років. Для лікування потрібні послуги мезотерапії волосся й інші методи терапії.

Причини випадання волосся

Причини випадання волосся у чоловіків і жінок можуть бути генетичними, наприклад андрогенетична алопеція. У таких пацієнтів підвищений рівень чоловічого статевого гормону – тестостерона й чутливість судин волосяних фолікулів до нього.

Лікування випадання волосся, що виникло через гормональні порушення, вимагає введення гормональних препаратів. Судини звужуються, й волосяні фолікули не отримують достатньої кількості крові, а з нею кисню і поживних речовин, що призводить до стоншування волосків. Мезотерапія волосся в клініці MEDEX – кращий помічник в цьому питанні! Це підтверджують численні відгуки.

Крім того, облисіння може мати й інші причини: різні інтоксикації, радіаційне опромінення, захворювання травної системи й порушення обміну речовин, алергія та аутоімунні процеси, лікарські та косметичні засоби. Під впливом цих чинників, виникає дифузна і гніздова алопеції. Випадання волосся після пологів призводить до післяпологової алопеції.

Діагностика випадання волосся

Встановлюється тип і міра алопеції у чоловіків і жінок за допомогою специфічної діагностики. Трихолог проводить трихоскопію, під час якої визначає тип волосся й наявність активних цибулин. Додатково призначається аналіз крові на зміст заліза та вітамінів.

Методи боротьби з випаданням волосся можуть бути різними. Випадання волосся може виникати через хронічні й гострі хвороби. У такому разі спочатку необхідно вилікувати першопричину алопеції, і лише після цього займатися самим волоссям.

Відновити нормальне зростання волосся можна в нашій клініці в місті Київ! Ми використовуємо різні методики:

Мезотерапія шкіри голови – це введення в підшкірну тканину вітамінно-мінерального комплексу, ціна якого залежить від складу корисних речовин. Склад такого мезококтейлю підбирається індивідуально, за особистими свідченнями. В результаті відбувається активізація зростання волосяної цибулини, поновлюється циркуляція крові, й шкіра голови насичується поживними речовинами. Лікування випадання волосся таким методом має накопичувальний ефект, тому проводиться курсами. Частоту й кількість сеансів визначає трихолог під час консультації. Проводиться процедура абсолютно безболісно.

Плазмотерапія для зростання волосся – це введення в шкіру голови власної плазми крові пацієнта. Це один з найпрогресивніших методів, що рятують від випадання волосся. Перед процедурою венозну кров відбирають в спеціальний контейнер і центрифугують, щоб формені елементи відокремилися від плазми. Лікування випадання волосся таким чином не викликає алергії й побічних ефектів.

Додатковими методами виступають фізіопроцедури. Дія магнітного, теплового, світлового й лазерного випромінювання поновлює циркуляцію крові й лімфи в шкірі голови, стимулює зростання волосяних цибулин, покращує якість активних волосків.

Дуже важливо підходити до питання комплексно. Звичайне облисіння – це сигнал про серйозні проблеми зі здоров’ям, якому треба відновлення. Щоб запобігти розвитку хвороби, необхідно займатися своїм тілом: потрібне правильне харчування, прийом вітамінів і мінералів, контроль хронічних хвороб, помірна фізична активність, послуги мезотерапії волосся, перебування на свіжому повітрі, зниження рівня стресу й тривожності. Усе це в сукупності дозволить знову насолодитися густим і пишним волоссям!

Профілактика випадання волосся

Щоб алопеція більше не повторювалася, трихолог нашої клініки в місті Київ рекомендує дієві методи профілактики:

 • обмеження тугих зачісок;
 • мінімальне використання жорстких засобів укладання;
 • регулярна мезотерапія голови;
 • висушування волосся натуральним методом.

Краса волосся залежить від насиченості організму мінералами, вітамінами таповноцінного харчування. Мезотерапія волосся заповнює дефіцит, але й раціон повинен збагачуватися білками, складними вуглеводами, корисними жирами, овочами і фруктами. Не менш важливо дотримуватися водного режиму, адже при обезводненні волосся втрачає свою еластичність, стає ламким і тьмяним, і лікування алопеції дає менший результат.

Записуйтеся на прийом трихолога в клініку MEDEX в Києві, щоб набути густої й красивої шевелюри! З нашою допомогою зростання волосся поновиться!

Популярні питання

1. Що краще допомагає від випадання волосся?
Немає єдиного, максимально правильного методу лікування випадання волосся. Краще за все позбавитися облисіння можна завдяки комплексному підходу. Прийом вітамінних препаратів і проведення спеціального лікування (плазмотерапія і мезотерапія волосся). Ці методики неодноразово доводили свою ефективність, проте найголовніше – це індивідуальний підхід, коли лікування підбирається під конкретну ситуацію. З нашою допомогою ви позбавитеся від випадання волосся!
2. Які протипоказання мезотерапії волосся?
Мезотерапія шкіри голови має наступні протипоказання: хвороби кровотворної системи, рани й порізи в цільовій зоні, алергічні реакції на один з компонентів мезококтейлю. Варто перенести лікування алопеції в період гострого вірусного захворювання. Послуги мезотерапія волосся – це безпечна й комфортна процедура, яка має невелику кількість протипоказань і величезну користь для волосся. Щоб запобігти побічним ефектам, необхідно розповісти трихологу про усі перенесені захворювання.
3. Як зупинити облисіння?
Зупинити облисіння можливо. Головне – звернутися по допомогу при перших же симптомах алопеції, адже на ранній сталі патологія набагато легше піддається лікуванню. Мезотерапія шкіри голови й ін'єкційне лікування волосся в нашій клініці в м. Київ допоможуть збагатити організм поживними речовинами, налагодити циркуляцію крові лімфи й оздоровити волосяні цибулини. Для лікування може знадобитися один або декілька курсів, а також підключення фізіопроцедур, масажу голови та застосування якісної косметики для волосся.