Малоінвазивні методи естетичної корекції омолодження, лікування хребта, суглобів, судин, нервів, шкіри та волосся

Навчання лікарів малоінвазивним методам естетичної корекції, омолодження, лікування хребта, суглобів, судин, нервів, шкіри та волосся у клініці МЕДЕКС.

Клінічна мезотерапія, мікроін’єкційна терапія – це потужна зброя проти хвороб та старіння!

Навчання лікарів у єдиній в Україні та Східній Європі лікарській школі мезотерапії!

Французькі лікарі вивчають це в університетах, і у вас є можливість дізнатися про всі секрети.

Після навчання ваше уявлення про мезотерапію зміниться докорінно!

Увага! до навчання допускаються лише спеціалісти з вищою медичною освітою!

Програма курсу

  • Основи мезотерапії – базова інформація про мезотерапію: різновиди уколів, методики, типи технік, препарати для мезотерапії, юридична та психологічна сторона процедури.
  • Клінічна, або лікувальна мезотерапія – застосування ін’єкцій для лікування гострих та хронічних патологій, венозної недостатності, лімфатичної недостатності, атеросклерозу судин, ішемічної хвороби рук та ніг, низького рівня імунітету, нервовому та стресовому перенапрузі, хвороб рухової. Наприклад, артрити та артрози різної етіології, остеохондроз, спондиліт, захворювання нервової системи, неврологічні патології, захворювання репродуктивної, сечостатевої та гормональної системи, хронічні та гострі проблеми органів черевної порожнини та малого тазу.
  • Естетична мезотерапія – підтяжка шкіри на тілі та обличчі, скорочення жирового прошарку (робота із зайвою вагою, «апельсиновою скоринкою», ліпомами, локалізованими відкладеннями жирової тканини), терапія акне та постакне, куперозу, розацеа, вугрового висипу, пігментних плям, скорочення шрамів і рубців будь-якої давності, форми та різновиду, лікування розтяжок, збільшення розміру молочних залоз та ліфтинг шкіри грудей, антивікова терапія, ревіталізація, надання шкірі молодості та сяйва, контурна корекція овалу обличчя та його окремих зон, мезоботокс.

 

Дізнатися повну інформацію про навчання у нашій клініці та отримати додаткові відомості про мезотерапію ви зможете, відвідай сайт Української Асоціації Клінічної та Естетичної Мезотерапії «Мезотерапія України», перейшовши за адресою www.mesoterapia.org.ua.

Навчання проводить Олександр Борисович Радіонов – Президент Асоціації «Мезотерапія України», міжнародний тренер-викладач, головний лікар клініки МЕДЕКС, автор десятків ефективних методик мезотерапії, естетичної медицини, лікування та реабілітації.

Практична частина

Особлива увага під час навчання приділяється набуттю практичних навичок. Вже з другого дня курсу ви зможете освоїти дієві мезотерапевтичні техніки, включаючи роботу з мезоролером, та проводити реальні процедури на клієнтах клініки, знаходячи та відточуючи необхідні практичні здібності.

Курс триває 3 повні дні.

Після завершення курсу ви отримаєте міжнародний сертифікат, заповнений російською та англійською мовами.

 

Місце проведення:

Навчання проводиться за адресою: м. Київ, вул. Павловська, 22 у клініці МЕДЕКС.

Про найближчий набір можна дізнатися на сайті Асоціації «Мезотерапія України».

Вартість курсу:

Для лікарів, які працюють у державних установах, діє знижка 1000 грн. Щоб отримати її, під час реєстрації потрібно пред’явити довідку з місця роботи або витяг із трудової книжки.

Курс включає теоретичне та практичне навчання, методичні матеріали на тему, харчування, а також одну з процедур лікувальної або естетичної мезотерапії.