Омоложение по-украински

Омолодження обличчя по-українськи або як заплатити гроші за прискорене старіння

Омоложение по-украински

З дитячих років до Марини зверталися не інакше, як “Марго”. Вже дуже вона була схожа на пекучу циганку. Довге чорне волосся, косоокі брови, біла шкіра, яскраво-червоні губки, гостре підборіддя, тіло точене. Жила Марго в любові й достатку, діточок виховувала, на роботу бігала.

Так в 25 своїх неповних замислилася, як же їй молодість зберегти? І знайшла вона косметолога “класного”, а головне недорогого. І чистку їй робили, і масочки всілякі, і прищики давили. Та не допомагало це молодість зберегти. З’явилися западини на щоках після прищиків, плями якісь темні та плюс зморшки дрібні. Замислилася Марго, з чого б це? І зрозуміла: косметолог-то не дуже, та й медичної освіти не має. Потрібно салон знайти хороший – благо, чоловік тепер заробляє добре.

Зарилася в сайти, відшукала, чого хотіла. Салон в центрі, послуги дорогі, значить – добре усе роблять!

І лікарі – косметологи, і “уколи краси” роблять, і лазер є, і пілінги, і радіохвилі, і кавітація. І навіть пластичні хірурги в наявності. Почитала Марго в інтернеті про біоревіталізацію, фоток надивилася, перехрестилася про всяк випадок (а раптом відмовлять) і пішла. Прийшла і говорить: я в інтернеті про гіалуронову кислоту прочитала, хочу собі таке! Не питання, відповіли професіонали, Вам яку, ретикуляційну чи ні? Та не знаю, мені ту, що трохи краще. І ще, мезотерапію, допомагає, говорять, та про пілнги, читала…

І укололи їй гіалуронку, папули три дні розсмоктувалися, зате зморшки розгладилися. Цілих півроку ефект тримався. Пішла повторити, знову диво – поразглаживались! Тільки вистачило на менше, місяця на 3-4. І ще раз повторила, і четвертий, і п’ятий…

І помітила Марго, що “сіла” – те на гіалуронку.

Грошей все більше платити, та колоти все частіше. І стала питання безглузді задавати, чого, мовляв, так відбувається? Всього лише 27, а зморшки знову з’являються? А лікар-косметолог і говорить: «Є вірний засіб від зморшок – БОТОКС». «Хочу ботокс», – Марго віщає, – «Хочу так, щоб ні зморшки». І колють їй тепер ботокс. Зморшки розгладилися, що й казати! На рік досить, сказали. Через вісім місяців, знову ботокс ввели, та щось не злагодилося, зморшки розгладилися, але через півроку повернулися, та бровки опустилися, та рот перекосило, та щічки обвиснули.

«Хочу бути вічно молодою і красивою», – говорить Марго . – «Є у Вас якісь дієві засоби?». «А яа-а-а-ак-же», відповідають косметологи, – «Є лазерне омолоджування! Хіт продажів – фракційний лазер!».

«Ой, хочу, хочу, хочу!!! Лазер – диво двадцятого століття! Загорніть мені п’ять сеансів».

Після першого сталося диво, після другого – повторилося, а після п’ятого – припинилося. Стала шкіра обвисати з катастрофічною швидкістю. Але й тут, не розгубився лікар-косметолог. Є, мовляв, безопераційний ліфтинг “золотими нитками”. Процедура, звичайно, не з дешевих, зате напевно. Єдина альтернатива пластичної операції.

І “ліфтанули” Марго щічки, і пораділа вона результатам, правда, не довго. Півроку опісля стали ці золоті нитки “пробиватися назовні”, м’яко кажучи, стали помітні неозброєним оком. І прийшла Марго на “розбирання”. «Я стільки часу і грошей витратила, а результат “на обличчі”, навіщо мені ці потворні тяжи в шкірі, по-вашому, це красиво?». А лвкар-косметолог їй у відповідь: «Не хвилюйтеся, мовляв, ми усе поправимо. Золоті нитки вийняти неможливо, але ми вам нові поставимо, які виправлять недоліки». На тому й порішили.

омоложение лицаРік потому розсержена й істерично налагоджена «тітка Маша» з новим шаром золотих ниток хоче «виправити» непоправне. «Є спосіб», – говорить їй лікар-косметолог, – «Можна їх прибрати хірургічно. Заразом і зробити кругову підтяжку шкіри».

Через декілька років. «Третя підтяжка»,- думає «баба Маша», – «Навіщо біс вона мені, діти виросли, чоловік пішов, кар’єра у далекому минулому».

Спасибі лікарю-косметологу за мою «ненудну» молодість!!!