Масаж обличчя – це один з найбільш дієвих методів лікування та профілактики вікових змін. З його допомогою можна позбутися багатьох естетичних проблем!

Практикують безліч видів масажу обличчя: кожен із них націлений на вирішення певної задачі або вирішує відразу кілька, але не так глибоко. Для яскравішого результату слід поєднувати різні техніки та прийоми.

Де навчитися масажу обличчя у Києві та Україні?

Існують різні школи масажу, які навчають окремих видів масажу обличчя, розтягуючи навчальний процес з метою виправдати високу вартість навчання. Такі курси розраховані на всіх бажаючих, навіть тих, хто не маэ медичної освіти. По-друге, викладанням не завжди займаються лікарі, тобто вони не знають ні анатомії, ні фізіології, а тому навряд чи можуть навчитися справлятися з патологіями.

Наприклад, так звані “масажні лінії”, що описуються в косметології. Чому саме з них потрібно працювати? Для яких саме технік масажу вони призначені?

Массаж лицаГрамотний фахівець розуміє, що вони не відповідають ні шляхам лімфовідтоку, ні лінії Лангера (силові лінії шкіри), де з’являються зморшки, ні розташуванню мімічної мускулатури. За масажними лініями можна хіба що наносити косметичні засоби.

Більшість технік роботи з обличчям передбачають роботу зі шкірою та судинами, і нанесення косметичних засобів, яким відводиться основна роль, не враховуючи, що є ще м’язи, фасції та нерви. При цьому не повністю реалізується потенціал мануальних технік роботи з обличчям.

массаж лица

Масаж обличчя застосовується не лише з естетичної, але й і з лікувальною метою. Наприклад, при лікуванні невритів та нейропатій гілок лицьового нерва. Застосовуються мануальні техніки на лікування птозів після ботулінотерапії та травм гілок лицьового нерва. Масаж обличчя – це відмінний засіб для зняття стресу.

Тут і виникає питання: чи можна швидко та ефективно навчитися професійної роботи з обличчям?

Є два шляхи. Перший – вивчити десятки технік, витратити кілька років на те, щоб відібрати найефективніші з них. Другий – скористатися досвідом колег, які це вже проробили.

Ми запрошуємо на навчання авторським методикам масажу обличчя всіх лікарів-естетистів, які хочуть детальніше вивчити можливостям мануальних технік роботи з м’якими тканинами обличчя.

Мы приглашаем на обучение авторским методикам массажа лица всех врачей-эстетистов, которые хотят более подробно изучить возможности мануальных техник работы с мягкими тканями лица.

Авторські мануальні техніки роботи з особою д-ра Радіонова

массаж лицаПлан семінару:

  1. Прикладні аспекти анатомії, фізіології, біорегуляції метаболізму м’яких тканин обличчя.
  2. Основні напрямки мануальної терапії обличчя:
  • моделюючий масаж обличчя, ліпоскульптура;
  • венозно-лімфатичний дренаж обличчя;
  • сполучнотканинний ліфтинг шкіри обличчя;
  • міоліфтинг м’яких тканин обличчя;
  • міофасціальний реліз – “Ботокс-масаж обличчя”;
  • комплексний пластичний масаж обличчя.
  1. Поєднання мануальних технік з апаратною косметологією (вапоризація, механічний пілінг, вакуум, ультразвук, гальваніка, мікроструми, міостимуляція, кріо- та термотерапія).
  2. Відпрацювання практичних навичок.

Семінар розрахований на 1 повний робочий день. Після проходження можливе додаткове індивідуальне чи групове навчання. Наприкінці навчання видається міжнародний диплом російською та англійською мовами.