Апаратне лікування одне з найбільш ефективних. В боротьбі з вадами зовнішності сучасна косметологія й естетична медицина поповнили свій арсенал по-справжньому дієвими методиками – і всі їх можна задіяти в клініці MEDEX! Особливо активно вони використовується для поліпшення стану тіла та шкіри.

Для корекції фігури, нормалізації секреції підшкірного сала, скорочення жирового прошарку, боротьби з целюлітом і зниження маси тіла косметологи використовують вакуум, магнітне та лазерне випромінювання, мікроструми й безліч інших апаратних методик.

Показання до апаратних методик лікування

Апаратні методики лікування використовуються для усіх вікових категорій й здатні вирішити безліч проблем:

  • акне;
  • постакне;
  • зневоднена шкіра;
  • надмірна жирність шкіри;
  • целюліт;
  • метаболічний синдром;
  • дрябле тіло та шкіра;
  • зайва маса тіла;
  • розтяжки;
  • шрами та рубці.

Апаратний вплив має невеликий список протипоказань: рани на тілі, гострі запальні патології, онкологічні захворювання в гострий період, вагітність і період лактації.

Різновиди апаратного лікування

Оздоровлення за допомогою апаратних методів проводиться із застосуванням різних технологій.

Пресотерапія – процедура, при якій пацієнт надягає спеціальний костюм, який здійснює сильний лімфодренажний масаж. Робота костюма полягає в почерговому надуванні різних його частин, завдяки чому утворюється тиск на тіло, проминаются м’язи, запускається лімфо- та кровотік, покращується фігура. Використовується процедура при варикозі, целюліті, зайвій масі тіла та перенапруженні м’язів. Лікування тиском показане пацієнтам усіх вікових категорій, воно прискорює процес схуднення й нормалізує обмін речовин.

Кріотерапія – один з найдієвіших методів, при якому фігура набуває нового вигляду буквально з першої процедури. Під час сеансу використовуються спеціальні насадки на апарат кріоліполізу. Цільова зона захоплюється аплікатором й охолоджується до необхідної температури. При цьому не виникає жодних больових відчуттів. Сеанс може тривати від 30 до 60 хвилин залежно від товщини жирової складки та зони дії.

Вакуумна терапія – припускає роботу або з банками, або з вакуумним апаратом. Мета процедури – зменшення жирових відкладень на проблемних місцях, відновлення нормального відтоку лімфи поліпшення метаболізму. Вакуум дозволяє прибрати целюліт, запускає процеси регенерації, знімає спазм судин і м’язів. Корекція фігури таким методом дає видимі результати вже через 4-5 сеансів.

Глибоке інфрачервоне прогрівання – ця приємна процедура проводиться за допомогою апарату, що синтезує інфрачервоні промені, спрямовані на тіло пацієнта. Прогрівання дуже приємне й корисне, адже нормалізує обмінні процеси, діє на клітинному рівні. Після декількох сеансів шкіра стає більш пружною й красивою, зникає зайва вага.

Міостимуляція або ж «фітнес для ледачих» – апаратне лікування, спрямоване на скорочення м’язів тіла, після якого вони починають рости й зміцнюватися. Завдяки міостимуляційній корекції можна легко опрацювати усі проблемні зони, поліпшити тонус тіла й шкіри, знизити вагу без виснажливих тренувань.

Лазерний ліполіз – апаратна методика, яка допомагає прицільно розщеплювати жирові клітини на тілі. Під час сеансу нормалізується лімфотік, стимулюється вироблення колагену й еластину, шкіра стає пружною, а контури тіла – чіткішими.

Ефективність апаратного лікування

Апаратні методи лікування – це універсальний спосіб впливу, що дозволяє прискорити й спростити процес схуднення. Незважаючи на відмінності в роботі апаратів їх основний принцип дії – стимуляція природних систем, виведення токсинів, налагодження метаболізму, поліпшення кровотоку й відтоку лімфи. З кожним роком такі апарати стають все сучасніше, а відповідно й ефективність сеансів зростає. Наприклад, естетична корекція за допомогою кріоліполізу дозволяє всього за один сеанс зменшити жирову складку на 25%.

Особливо ефективними апаратні методики лікування буть, якщо їх комбінувати між собою й підключати правильне харчування та фізичне навантаження. Результатом комплексної дії буде поліпшення стану тіла й ідеальне відображення в дзеркалі!

Естетична корекція в клініці MEDEX в Києві – це по-справжньому правильне рішення! Професійний косметолог порекомендує оптимальний метод лікування або комбінацію з декількох техніки, розпише індивідуальну програму схуднення й проводитиме процедури максимально комфортно й кваліфіковано. Записуйтеся на консультацію в слушний час – ми допоможемо вам вже через декілька сеансів побачити своє тіло оновленим, струнким і пружним!