Шкіра – найбільший орган в тілі людини. Її красивий та доглянутий вид забезпечується здоров’ям, сяйвом і гладкістю, і одним з найефективніших методів повернення її молодості й пружності вважається мезотерапія – підшкірне введення корисних речовин у вигляді індивідуально підібраного мезо-коктейлю.

Коли потрібна естетична мезотерапія

З упевненістю можна сказати, що сеанси мезотерапії підходять будь-якій людині, й практично не існує проблеми, з якою не здатна впоратися мезотерапія!

Різнобічна ефективність зумовлена тим, що коктейлі можуть складатися з найрізноманітніших речовин та їх комбінацій. Наприклад, в клініці MEDEX в місті Київ використовують найефективніші з них:

 • гіалуронова кислота;
 • амінокислоти;
 • гомеопатичні засоби;
 • вітаміни для шкіри;
 • мінеральні комплекси;
 • еластин;
 • колаген.

Усі ці компоненти активно борються з акне, віковими змінами, втратою тонусу, тьмяністю, сухістю й іншими естетичними проблемами. Наприклад, у молодому віці часто зустрічається надмірна жирність шкірного покриву. Естетична мезотерапія ефективно усуває надмірне виділення підшкірного сала, нормалізує метаболічні процеси в мезодермі.

У віці від 25-30 років починають проявляються дрібні мімічні зморшки, посилюється обезвоженість шкіри, спостерігається легке обвисання шкіри. Такі проблеми естетична косметологія також вирішує за допомогою ін’єкційних методів.

У більш старшому віці шкірний покрив обличчя й тіла втрачає свою пружність і еластичність. Для відновлення цих якостей використовуються уколи з еластином і колагеном в сукупності з додатковими компонентами проводиться мезоліфтинг.

Особливо важлива мезотерапія після лікування висипань. Таке явища, як рубці постакне – одна з найскладніших проблем, що вимагає тривалого лікування. Косметолог, що використовує ін’єкції, здатен максимально швидко прибрати почервоніння й сліди після висипань.

Ефективність мезотерапії

Естетична мезотерапія застосовується при вадах в зовнішньому вигляді шкірних покривів обличчя, целюліті й розтяжках на тілі, а також при випаданні волосся.

Працюють мезо-коктейлі на клітинному рівні. Компоненти вводяться безпосередньо в мезодерму – середній шар шкіри. Відгуки підтверджують, що технологія введення препаратів абсолютно безболісна, але особливо чутливій шкірі потрібен анестезуючий крем або гель. Можна позбавитися від розацеа, зсередини наситити шкіру, прибрати прищі завдяки тому, що вітаміни або інші поживні речовини через клітинну оболонку проникають всередину тканин й поновлюють їх нормальне функціонування.

Шрами дуже складно піддаються видаленню й лікуванню, але внутрішньоклітинна дія коктейлів забезпечує нормалізацію мікроциркуляції в шкірі. Як результат – в уражених тканинах поновлюється кровотік, й рубці стають менш помітними.

Які переваги має естетична мезотерапія

В світі естетичної косметології ін’єкції краси, а зокрема мезотерапія обличчя й тіла, з’явилися відносно нещодавно – близько 60 років тому, але вже заслужила популярність серед косметологів й їх клієнтів.

Методика має багато переваг:

 • мінімум протипоказань (не можна робити мезотерапію в період гострого захворювання, при онкології, імунодефіцитних і психічних порушеннях);
 • індивідуальний підхід (ефект від мезотерапії забезпечується прицільним вибором діючих речовин, активних проти конкретної проблеми);
 • можливість коригувати найделікатніші ділянки (ін’єкційна методика використовує шприци з максимально тонкими голками, тому її можна застосовувати навіть на тонкій шкірі під очима);
 • тривалий ефект (дія курсу мезотерапії триває близько шести місяців);
 • застосування на будь-яких ділянках тіла (обличчя, тулуб, кінцівки, голова – мезотерапія ефективна скрізь).

Клініка MEDEX в Києві проводить мезотерапію обличчя й тіла з використанням сучасних, безпечних препаратів омолоджування. Ми допоможе прибрати зморшки, зробити зовнішність практично ідеальною й повернути шкірі красу! Записуйтеся на прийом до косметолога нашої клініки, щоб ваше обличчя й тіло знову засіяло!