Проблеми зі здоров’ям зустрічаються у кожної людини. У таких ситуаціях ціна не має значення, головне – скоріше позбавитися від хвороби. Швидко розв’язати проблему допоможе кваліфікований лікар, здатний порекомендувати необхідну діагностику, рахувати її результати й на їх основі призначити ефективну терапію.

Клініка MEDEX в Києві пропонує записатися до висококваліфікованого фахівця й розпочати лікування та не допустити ускладнень!

Коли потрібна консультація лікаря

МОЗ України й усі практикуючі фахівці рекомендують звертатися за допомогою до медичних установ при перших же проявах захворювань. Симптомами, що свідчать про те, що пора записатися на прийом до широкопрофільного або вузькопрофільного фахівця, є будь-які відхилення в функціонуванні організму.

Спеціалізація лікаря, до якого потрібен запис на прийом, залежить від конкретних симптомів. Наприклад, будь-які порушення травлення – це сфера гастроентеролога, хвороби нервової системи лікує невролог, патології суглобів – сфера ортопеда-травматолога, хвороби горла, носових і слухових ходів – отоларинголога, а консультація терапевта потрібна при підозрі на хвороби дихальної системи і змазаній клінічній картині, коли визначити нозологію захворювання важко.

Не лише хвороби потребують своєчасної медичної допомоги. Різноманітні вади зовнішності, вікові зміни та посттравматичний синдром є відхиленнями, при яких консультація з лікарем нашої клініки вкрай потрібна. Ми допоможемо позбавитися від зморшок, обвисання шкіри, повернемо вашому тілу не лише здоров’я, але й молодий, квітучий вигляд!

Як проходить консультація лікаря

Стандартна схема лікування і діагностики передбачає декілька різновидів консультацій:

 • попередня;
 • первинна;
 • повторна;
 • контрольна.

Попередня очна або дистанційна консультація фахівця в місті Київ – це ознайомлення з причиною візиту, проведення бесіди, пропозиція можливих методів боротьби з проблемою й визначення запланованих термінів досягнення бажаного результату.

Первинна консультація з лікарем припускає обстеження, ретельний збір анамнезу та попереднє встановлення діагнозу. Такий візит вимагає більше часу, оскільки включає додаткові процедури і може тривати від 1 до 2 годин.

Повторний прийом і консультація – це аналіз отриманих результатів обстежень, встановлення діагнозу і призначення лікування. На основі високоякісної діагностики, що проводиться нашим медичним центром в Києві, можна максимально точно й швидко встановити проблему, її етіологію й підібрати комплекс заходів, необхідних для відновлення краси та здоров’я тіла.

Контрольна консультація вузького або широкопрофільного фахівця проводиться по закінченню лікування для оцінки його ефективності, виявлення можливих залишкових явищ й надання рекомендацій по профілактиці рецидивів.

Щоб заощадити час, ми пропонуємо пройти попередню, повторну або контрольну консультацію в онлайн режимі. Сучасні технології дозволяють фахівцеві в необхідному заході оцінити результати обстежень або лікування за допомогою Інтернету або телефонного зв’язку. Первинний візит рекомендується пройти в очному режимі, для точнішого збору анамнезу і проведення діагностики.

Що дає консультація лікаря

Своєчасний візит до клініки MEDEX в місті Київ – це справжня турбота про власне здоров’я:

 • запорука швидкого рішення проблеми;
 • раціональне застосування лікарських та інструментальних засобів лікування;
 • регулярний контроль за лікуванням;
 • дистанційна консультація при необхідності;
 • можливість корекції лікування під час терапії для поліпшення результатів;
 • уникнення ускладнень і посилення проблеми;
 • зв’язок з лікарем у будь-який час доби при Covid-19;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Записуйтеся на прийом до фахівців клініки MEDEX, щоб консультація з лікарем пройшла максимально продуктивно, й ви знайшли ефективний спосіб вирішення своєї проблеми, повернули красу й молодість тілу! Фахівець зв’яжеться з вами по телефону або проведе попередню безкоштовну консультацію безпосередньо в клініці, щоб детально ознайомитися з проблемою і якнайшвидше приступити до її вирішення!