Проблеми зі здоров’ям зустрічаються у кожної людини. У таких ситуаціях ціна не має значення, головне – скоріше позбавитися від хвороби. Швидко розв’язати проблему допоможе кваліфікований лікар, здатний порекомендувати необхідну діагностику, рахувати її результати й на їх основі призначити ефективну терапію.

Клініка MEDEX в Києві пропонує записатися до висококваліфікованого фахівця й розпочати лікування та не допустити ускладнень!

Коли потрібна консультація лікаря

МОЗ України й усі практикуючі фахівці рекомендують звертатися за допомогою до медичних установ при перших же проявах захворювань. Симптомами, що свідчать про те, що пора записатися на прийом до широкопрофільного або вузькопрофільного фахівця, є будь-які відхилення в функціонуванні організму.

Спеціалізація лікаря, до якого потрібен запис на прийом, залежить від конкретних симптомів. Наприклад, будь-які порушення травлення – це сфера гастроентеролога, хвороби нервової системи лікує невролог, патології суглобів – сфера ортопеда-травматолога, хвороби горла, носових і слухових ходів – отоларинголога, а консультація терапевта потрібна при підозрі на хвороби дихальної системи і змазаній клінічній картині, коли визначити нозологію захворювання важко.

Не лише хвороби потребують своєчасної медичної допомоги. Різноманітні вади зовнішності, вікові зміни та посттравматичний синдром є відхиленнями, при яких консультація з лікарем нашої клініки вкрай потрібна. Ми допоможемо позбавитися від зморшок, обвисання шкіри, повернемо вашому тілу не лише здоров’я, але й молодий, квітучий вигляд!

Як проходить консультація лікаря

Стандартна схема лікування і діагностики передбачає декілька різновидів консультацій:

 • попередня;
 • первинна;
 • повторна;
 • контрольна.

Попередня очна або дистанційна консультація фахівця в місті Київ – це ознайомлення з причиною візиту, проведення бесіди, пропозиція можливих методів боротьби з проблемою й визначення запланованих термінів досягнення бажаного результату.

Первинна консультація з лікарем припускає обстеження, ретельний збір анамнезу та попереднє встановлення діагнозу. Такий візит вимагає більше часу, оскільки включає додаткові процедури і може тривати від 1 до 2 годин.

Повторний прийом і консультація – це аналіз отриманих результатів обстежень, встановлення діагнозу і призначення лікування. На основі високоякісної діагностики, що проводиться нашим медичним центром в Києві, можна максимально точно й швидко встановити проблему, її етіологію й підібрати комплекс заходів, необхідних для відновлення краси та здоров’я тіла.

Контрольна консультація вузького або широкопрофільного фахівця проводиться по закінченню лікування для оцінки його ефективності, виявлення можливих залишкових явищ й надання рекомендацій по профілактиці рецидивів.

Щоб заощадити час, ми пропонуємо пройти попередню, повторну або контрольну консультацію в онлайн режимі. Сучасні технології дозволяють фахівцеві в необхідному заході оцінити результати обстежень або лікування за допомогою Інтернету або телефонного зв’язку. Первинний візит рекомендується пройти в очному режимі, для точнішого збору анамнезу і проведення діагностики.

Що дає консультація лікаря

Своєчасний візит до клініки MEDEX в місті Київ – це справжня турбота про власне здоров’я:

 • запорука швидкого рішення проблеми;
 • раціональне застосування лікарських та інструментальних засобів лікування;
 • регулярний контроль за лікуванням;
 • дистанційна консультація при необхідності;
 • можливість корекції лікування під час терапії для поліпшення результатів;
 • уникнення ускладнень і посилення проблеми;
 • зв’язок з лікарем у будь-який час доби при Covid-19;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Записуйтеся на прийом до фахівців клініки MEDEX, щоб консультація з лікарем пройшла максимально продуктивно, й ви знайшли ефективний спосіб вирішення своєї проблеми, повернули красу й молодість тілу! Фахівець зв’яжеться з вами по телефону або проведе попередню безкоштовну консультацію безпосередньо в клініці, щоб детально ознайомитися з проблемою і якнайшвидше приступити до її вирішення!

Популярні питання

1. Скільки коштує консультація лікаря?
В Києві вартість консультації залежить від спеціалізації лікаря, його кваліфікації й наявності вченого ступеня. Ми пропонуємо безкоштовний попередній прийом, що допомагає з’ясувати причину проблеми, ознайомитися з нею і зорієнтувати відносно термінів і методів лікування. В деяких випадках можлива онлайн консультація, якщо у фізикальному огляді немає потреби (наприклад, при повторному або контрольному візиті). Ціна видаленої консультації значно нижча очної, а ефективність іноді не поступається звичайному прийому.
2. Консультація лікаря цілодобова?
Консультація терапевта або будь-якого іншого фахівця проводиться в робочий час. Лікарі приймають очно і по телефону, ведуть прийом по скаргах, консультують з профілактичною метою, допомагають повернути красу і молодість. Окрім огляду, в робочі години проводиться увесь необхідний спектр лабораторних та інструментальних обстежень, здійснюється онлайн-ведення хворих на Covid, даються рекомендації відносно апаратного, ін'єкційного та медикаментозного лікування, а також оздоровлення. Ми цілий день працюємо на результат!
3. Як записатися на прийом і консультацію до вас?
Найпростіше записатися на прийом до фахівців нашої клініки по телефону. Ми підберемо слушний час візиту, порекомендуємо кращого фахівця необхідної спеціалізації, озвучимо, яка ціна консультацій, обстежень та лікувальних процедур. Ви отримаєте повну інформацію відносно кваліфікації обраного лікаря, його фаху та стажу роботи. Окрім телефонної лінії, є можливість записатися через офіційний сайт нашого медичного центру. Приходьте до нас, щоб знову відчути себе молодою, сповненою сил і енергії людиною!