Мезотерапія стала інструментом медицини не так давно, лише 60 років тому, й отримала чудові відгуки як ефективна методика лікування більшості захворювань, пов’язаних з ортопедією, неврологією, трихологією, дерматологією, серцево-судинною й багатьма іншими системами організму.

Оздоровчий ефект досягається введенням комплексу корисних речовин, що складаються з амінокислот, вітамінів, гомеопатичних і рослинних речовин в малих дозах безпосередньо в місце захворювання. Процедура проводиться за допомогою шприца з надтонкою голкою, тому лікувальна мезотерапія – це з’єднання акупунктури, медикаментозної та нейронної терапії. Лікарський засіб потрапляє до мезодерми, акумулюється там і вивільняється ще впродовж декількох місяців після лікування, тому методика має по-справжньому тривалий ефект.

Показання і протипоказання до мезотерапії

Оздоровлення за допомогою уколів вітамінно-мінеральних комплексів може позитивно впливати на більшість захворювань.

Лікувальна мезотерапія має наступні показання:

Трихологічні проблеми. Випадання волосся, виснаження волосяної цибулини, ламкість і сухість волосся – лікувальні ін’єкції допоможуть впоратися з усіма цими хворобами. Мезококтейль вводиться безпосередньо в шкіру голови, звідки корисні речовини потрапляють до цибулини, зволожуючи її й стимулюючи зростання. Лікувальна мезотерапія допомагає впоратися навіть з дифузною алопецією, однією з найскладніших патологій. Це відбувається завдяки нормалізації циркуляції крові та «пробудженню» завмерлих волосяних цибулин.

Дерматологічні захворювання. В лікуванні себореї волосистої зони голови, дерматиту атипії, алергії, висипань й інших патологій шкіри та її придатків також включається мезотерапія. Її ефективність забезпечується здатністю мезококтейлю працювати на клітинному рівні й нормалізувати метаболічні процеси.

Хвороби опорно-рухового апарату. Мезотерапія здатна налагодити роботу суглобів, зміцнити м’язову й кісткову тканину завдяки своїм метаболічним властивостям. Особливо часто лікувальні ін’єкції використовуються для реабілітації спортсменів після перезавантажень або травм.

Патологічні синдроми. Головний біль, запаморочення, мігрень часто виникають через недостатню циркуляцію крові, напруги дрібних і великих м’язів черепа та шиї. Введення лікарських засобів посилює кровотік, сприяє розслабленню м’язів і покращує кисневе живлення усіх тканин, завдяки чому біль і дискомфорт зникають.

Протипоказань у мезотерапії не так багато: психічні розлади, онкологічні хвороби, порушення здатності крові згущуватися. Жінкам коктейль не рекомендують вводити під час менструацій.

Як проводиться лікувальна мезотерапія

Процедура проводиться лікарем після консультації й визначення хвороби. Шкіра цільової зони дезинфікується. При підвищеній чутливості наноситься гель або крем зі знеболюючим компонентом. Безпосередньо перед мезотерапією готується лікарський препарат, яким заповнюється невеликий шприц з тонкою голкою.

Коли попередня підготовка завершена, фахівець починає введення мезококтейлю. Робляться дрібні, але часті уколи. Після мезотерапії на шкірі залишаються невеликі сліди, але й вони зникають через пару днів.

Переваги мезотерапії

Ін’єкції здоров’я мають великий список переваг, що підтверджують численні відгуки. В нашій клініці в Києві мезококтейль приготують особисто для вас, під вашу проблему.

Мезотерапія – це чудовий спосіб позбавитися від різноманітних захворювань без операції. Процедура триває не більше 30-40 хвилин, а ефект спостерігається вже через декілька сеансів. Дія мезотерапії не закінчується після припинення уколів: вона триває ще декілька місяців, оскільки препарати акумулюються в тканинах і вивільняються в міру необхідності.

Найзручніше пройти курс лікувальної мезотерапії в місті Київ в клініці MEDEX. Ми використовуємо тільки сертифіковані препарати й проводимо процедуру після консультації з кваліфікованим соціалістом. Записуйтеся на прийом – і ми допоможемо повернути, зберегти та зміцнити ваше здоров’я!

Популярні питання

1. Як відбувається омолоджування, живлення і зволоження шкіри мезотерапією?
Мезотерапія допомагає без операції підтягнути шкіру, поліпшити її зовнішній вигляд й оздоровитися завдяки введенню мезо коктейлю безпосередньо в середній шар шкірного покриву. У коктейлі міститися лікарські й поживні речовини, що позитивно впливають на метаболічні процеси усередині клітини, поновлюють нормальне функціонування тканин, сприяють їх регенерації й омолоджуванню. Після курсу мезотерапії вітаміни, мінерали й інші корисні компоненти накопичуються в тканинах і живлять їх впродовж декількох місяців.
2. Який лікувальний ефект у мезотерапії?
Лікувальна мезотерапія діє на клітинному рівні, тому має позитивний вплив на більшість систем організму. Повноцінний курс лікувальних ін'єкцій в Києві здатний відновити зростання волосся, вилікувати облисіння, наситити шкіру, прибрати її сухість. Мезотерапія ефективна при себореї волосистої частини голови, лупі, ламкості волосся, обезводненні шкіри. В реабілітології мезотерапію використовують для відновлення функції м'язів, зв'язок і суглобів після травм, у тому числі спортивних. Ін'єкції здоров'я – один з найуніверсальніших методів лікування майже в усіх відділах медицини.
3. Який курс лікувальної мезотерапії?
Ін'єкції здоров'я призначає лікар, який визначає тривалість курсу та регулярність сеансів за індивідуальними показниками. Чим важче міра захворювання, тим більше сеансів потрібно. Мінімальна кількість процедур в одному курсі - 4-5 введень. В нашій клініці в місті Київ перед мезотерапією лікар проводить консультацію з оглядом і додатковою діагностикою. Спираючись на отримані результати, обирається склад мезококтейлю, частота терапії й кількість сеансів. Ми за індивідуальний підхід, адже усі випадки відрізняються між собою й вимагають особливої уваги.