Лікувальний масаж – один з найдієвіших і затребуваних методів реабілітації!

Суть методики полягає в механічній дії на поверхню тіла. Під час масажу опрацьовуються поверхневі та глибокі м’язи спини тулуба і кінцівок. Окремі методики масажу в Києві передбачають роботу з гладкою мускулатурою черепа, обличчя та внутрішніх органів. Масаж проводиться або за допомогою рук, або за допомогою спеціальних інструментів і апаратів.

Що дає лікувальний масаж

Лікувальний масаж має яскравий загальнооздоровчий ефект, він сприяє нормалізації кровообігу й покращує відтік лімфи, а найзручніше пройти курс буде в клініці MEDEX.

Після курсу масажу в нашій клініці в Києві ви відчуєте:

  • легкість рухів;
  • покращення настрою;
  • підвищену працездатність;
  • розслаблення;
  • зняття психоемоційної напруги.

Лікувальний масаж показаний при остеохондрозі, спазмах м’язів, нервовому перенапруженні, косметичних проблемах шкіри. З його допомогою проводять реабілітацію після спортивних травм, оперативних втручань, переломів, розтягувань і вивихів.

Ефект від лікувального масажу посилюється, якщо проходити його курсами разів в 5-6 місяців. Між курсами рекомендується проходити профілактичні сеанси 1-2 рази на тиждень. Такий режим забезпечить здоров’я усього тіла, підвищить тонус м’язів, прискорить процес схуднення, прибере целюліт і підвищить якість життя!

Усі види лікувального масажу допомагають позбавитися від хронічних болів в спині, посилити м’язовий корсет навколо хребта й поліпшити осанку.

Методики лікувального масажу

Існує декілька методик лікувального масажу. Вони відрізняються між собою технікою виконання і кінцевим ефектом:

Загальний класичний масаж передбачає опрацювання м’язів усього тіла. Цей різновид забезпечує нормалізацію циркуляції крові, покращує роботу внутрішніх органів, сприяє розслабленню тіла, підвищенню настрою, зміцнює імунітет, впливає на якість шкіри.

Лімфодренажний лікувальний масаж націлений на вплив на лімфатичні вузли та посилення відтоку лімфи. Процедура забезпечує зниження набряклості, профілактику простудних захворювань і покращення роботи імунної системи. Лімфодренажний масаж прибирає застої й затискання в тілі, корисний при варикозі та целюліті, прискорює лікування інтоксикації, позитивно впливає на загальний стан здоров’я.

Дренажний масаж особливо актуальний в період Covid-19, адже він позитивно впливає на легені під час реабілітаційного періоду після запалення. Дренажний лікувальний масаж поновлює нормальне функціонування нижніх дихальних шляхів: бронхів, легень, альвеол і бронхіол. Процедура стимулює виведення мокроти, розширення альвеол, повертаючи легеням здатність повноцінно переробляти повітря.

Антицелюлітний масаж – це лікувальний масаж, що нормалізує кровотік і лімфотік в жировій тканині, тим самим зменшуючи застійні процеси й допомагаючи позбавитися «апельсинової кірочки» на стегнах, сідницях, животі й інших проблемних зонах. У нашій клініці в Києві масажист підбирає індивідуальну схему антицелюлітного масажу, враховуючи чутливість шкіри, вік і стадію хвороби.

Лікувальний масаж спини допомагає розслабити глибокі м’язи спини, оздоровляє хребет, прибирає неприємні відчуття й затискання м’язів, сутулість, швидку стомлюваність і больовий синдром.

В клініці MEDEX в Києві можна пройти курс будь-якого виду масажу. Один сеанс триває від 30 до 90 хвилин залежно від методики, а тому записуйтеся на прийом до професійного масажиста, щоб подарувати своєму тілу здоров’я та красу!

Популярні питання

1. Яка користь мануальної терапії?
Мануальна терапія і масаж зокрема допомагають відновити функціонування суглобів і хребців, впливає на міжхребцеві диски, повертає спину в анатомічно правильне положення, покращує провідність нервових імпульсів. Ефект від мануальної терапії видно вже після першого-другого сеансу. Легкість рухів, наповненість енергією, психоемоційне розвантаження – усе це дарують сеанси мануальної терапії в нашій клініці в місті Київ! Більшість технік спрямовані на м'яке розтягання зв'язок і м'язів, міофасціальний реліз розслабляє фасції, а краніосакральна терапія працює з сакральними центрами, підвищує енергетичні вібрації.
2. Чим відрізняється мануальна терапія від масажу?
Мануальна терапія впливає на суглоби, хребці, м'язи та фасції. Масаж поширюється на оздоровлення м'язової тканини та нормалізацію кровопостачання й лімфотоку в шкірі та жирових відкладення. Тобто ефект від мануальної терапії сильніший, адже під час сеансу мануальний терапевт опрацьовує найглибші тканини й зони тіла. У зв’язку з цим мануальна терапія має більше протипоказань, а масаж дозволений майже кожному. Курс масажу може бути тривалим, профілактичні сеанси дозволяється повторювати хоч постійно. Між курсами мануальної терапії ж має бути досить тривала перерва.
3. Які методи мануальної терапії існують?
Найпоширеніші методики масажу і мануальної терапії в клініці MEDEX в м. Київ – це акупунктура (дія на спеціальні точки в тілі людини за допомогою голок), акупресура (вплив на точки за допомогою рук), шиацу (японський різновид акупресури, в якій використовуються ритмічні натискання на енергетичні точки), міофасціальний реліз (методика розслаблення м'язових фасцій). Окрім цього, техніка виконання мануальної терапії ділиться на три види: маніпуляційна, м'яка та мобілізаційна.