Біль у спині

Олександр
28 років

Висловлюю величезну подяку доктору Радіонову Олександру Борисовичу та його команді за неоціненну допомогу у підтримці мого здоров’я та вирішення давньої проблеми – болями у спині.

Декілька років поспіль у мене були проблеми зі спиною: остеохондроз, утиск нервових корінців, періодичні гострі «простріли». Недуг виражався в постійному поколюванні в області попереку, сильних больових відчуттях і труднощах у пересуванні під час «прострілів». І, як наслідок, невпевненість у своєму здоров’ї та страх перед активною фізичною діяльністю (від спорту до допомогти перенести важкий предмет).

У клініці лікаря випробував на собі такі процедури та авторські методики:

  • мезотерапія – у гострі періоди та як курс лікування;
  • мануальна терапія – як частина курсу лікування;
  • фітнес тренінги – заняття із зміцнення м’язового корсета спини.

Мезотерапія – чудова методика! Гострі «простріли», які при звичайному лікуванні зникали щонайменше через тиждень, мезотерапія знімала за пару днів. У вигляді додаткових процедур лікар призначив курс мануалки для розтягування та зміцнення м’язів спини паралельно з мезотерапією. В результаті біль минув, поколювання в попереку припинилося, повернулася гнучкість тіла та свобода рухів.

На жаль, при збереженні сидячого способу життя (пов’язане з роботою за комп’ютером) поколювання у спині іноді поверталися. І тут виходом стали тренінги. При одному занятті на тиждень болю та неприємних відчуттів у спині немає взагалі! Навіть при перерві у 3 тижні (відрядження). Іде страх і невпевненість перед спортивною активністю.

Окремо хочу відзначити ввічливість та турботливість усієї команди клініки, домашню атмосферу та запашний чайок із трав. Окреме велике спасибі доктору Наталії Олексіївні, яка займалася зі мною мануалкою та фітнесом.

Дякуємо Вам за те, що ви робите, за те, що даєте впевненість у своєму здоров’ї.

Успіхів та успіхів у подальшій діяльності!

Оригінал відгуку

отзыв боли в спине