Корекція фігури

Світлана
38 років

Хочу подякувати доктору Радіонову Олександру Борисовичу та всьому колективу клініки «Медекс» за якість роботи та професіоналізм.

Перше враження – дуже привітний адміністратор Олеся – одразу схиляє до себе, приємно спілкується, дуже уважна і все докладно пояснює.

Я прийшла до клініки з основною метою – скинути зайву вагу. До цього займалася самостійно у тренажерному залі та плавала у басейні, але добитися бажаного не могла. Після детальної консультації Олександра Борисовича вирішила спробувати рекомендований або комплексний підхід з використанням авторських методик. І ось уже 9 місяців я регулярно займаюсь фітнесом масажем і 2 місяці проходжу курс мезотерапії. Результат перевершив усі мої очікування та дуже вразив чоловіка. У мене не тільки пішла зайва вага, а й відбулася істотна корекція фігури у проблемних зонах, підвищився м’язовий тонус.

Під професійним, уважним керівництвом Олександра Борисовича я продовжую працювати над собою з великим бажанням та ентузіазмом, які прийшли у процесі регулярних занять та досягнутих результатів.

Ще дуже сподобалася процедура шоколадного релакс-масажу, відчуття непередавані.

Рекомендую всім!

Оригінал відгуку

отзыв коррекция фигуры