Підтяжка шкіри живота

Наталія
1982 р.н.

Радість народження дитини не можна порівняти ні з чим! А проблема, яка наздоганяє не всіх, але багатьох, хто наважився стати мамою – обвисла та розтягнута шкіра в області живота, множинних розтяжок на грудях і стегнах – це реальні проблеми.

Після 2-х вагітностей мій зовнішній вигляд бажав кращого. Пробувала різні дієти, заняття спортом, коли дозволяв час, але результат був нульовим, живіт так і висів. Зверталася до різних спеціалістів, але після консультацій був один вирок, хірургічне втручання, що висить – відрізати.

Завдяки щасливому випадку чоловік подарував подарунковий сертифікат. Звернулась до клініки «Медекс». Після консультації доктора Радіонова Олександра Борисовича було призначено курс мезотерапії з безопераційної підтяжки шкіри та лікування розтяжок.

Процедури в міру терпимо болісні, але це того варто, тому що результат не змусив себе чекати й був помітний практично після кількох процедур: шкіра приходить у тонус, і мій обвислий живіт, який за п’ять років вже зродився зі мною, потихеньку почав мене покидати. А розтяжки, які більше схожі на рубці, танули та ставали непомітними.

Такий результат надавав бажання та сил на нові процедури. Результат не кінцевий, але я дуже задоволена, і це все без операцій.

растяжки на животе после беременности

Велике дякую доктору Олександру Борисовичу, його асистентці Олесі та всьому персоналу клініки «Медекс». У Вас завжди приємно знаходиться, Ваш домашній затишок та настрій, який є у клініці, заряджає позитивом на довгий час.

Спасибі не лише за покращення мого органічного стану, а й емоційного, адже мій живіт за стільки років побачив сонце. Тепер у відкритому купальнику не соромлюся виходити на пляж.

12.07.2012 р.

Оригінал відгуку

отзыв подтяжка кожи живота