Позбавлятися від зайвої ваги непросто

Взагалі не буває швидких методик схуднення.

Если вам кто-то обещает, что десяток укольчиков сделает по коже, и вы похудеете. Знайте, что вы потратите деньги и время, а результат не получите. Особенно нужно бояться мезококтейлей для похудения. Поскольку туда входят гормоны щитовидной железы, которые могут привести к тиреотоксикозу. А затем к «синдрому отмены» и еще большему набору веса. Гормонами щитовидки ожирение не лечится!

Лікування ожиріння

Ми плануємо лікування ожиріння з урахуванням того, що призвело до такого стану. І з розумінням того, як відбуваються процеси в організмі, чому підшкірна клітковина набрякає, і жирові клітини збільшуються в об’ємі. Первинна консультація у мене, наприклад, займає півтори-дві години. Це просто опитування і огляд. Адже я повинен зрозуміти, що призвело до такого стану.

Щоб вивести жир недостатньо одній мезотерапії. Має бути ще й правильне фізичне навантаження для його спалювання і загальна терапія, яка сприяє виведенню жиру з організму. Необхідно використовувати мануальну техніку та апаратні методи. Якщо людина мало рухається, погіршується кровопостачання тканин. Вони не отримують в достатній кількості кисень і поживні речовини. А шлаки, навпаки, затримуються. Організм дуже мудрий, він прагне зменшити концентрацію токсинів. Жиророзчинні речовини розбавляються жиром. Тому для зменшення концентрації накопичується жир, а водорозчинні розбавляється водою, і виникає набряк.

Ожиріння і його локальна форма целюліт – це накопичення жиру і затримка рідини.

Якщо впродовж тижня-двох можна скинути декілька кілограмів, використовуючи сечогінні засоби і дренуючі процедури, то на розщеплювання і виведення жиру необхідно значно більше часу. А що робити з обвислою шкірою та розтяжками?

Людині необхідно міняти спосіб життя

Той, хто хоче отримати результат, займається собою регулярно.

І ми допомагаємо таким людям:

  • використовуємо сучасні наукові підходи;
  • комбінуємо мезотерапію з мануальною корекцією та апаратними методами;
  • даємо правильні фізичні навантаження;
  • навчаємо принципам раціонального харчування.
похудение

Лікар повинен працювати в парі з пацієнтом

Якщо лікареві небайдужа доля людини, й він працює на результат, то і пацієнт виконуватиме рекомендації й активно братиме участь в процесі. Результат буде відчутним і збережеться на довгі роки!