Уколи краси

мезотерапія

лікування без операції
міжхребцева кіла
остеохондроз, сколіоз

мезотерапія, мікронідлінг
ревіталізація, мезококтейлі
ботокс диспорт

Підтяжка шкіри

обличчя, грудей, тіла
ліфтинг и плазмаліфтинг
після пологів і схуднення

Реабілітація після травм

операцій, поранень, захворювань
післяпологова, кінезотерапія
вправи ЛФК

Послуги клініки Медекс

запишіться на прийом

Чому наша клініка?

Ми кращі тому, що:

  • “привезли” в Україну з Франції справжню естетичну мезотерапію
  • розвинули клінічний напрямок в мезотерапії
  • розробили десятки мезотерапевтичних методик
  • навчили і продовжуємо навчати лікарів з різних країн

Ми розробили методи, які дійсно працюють – для лікування хребта, коррекції ваги та фігури, лікування варикозу та атеросклерозу, омолодження усього організму.

Обличчя – візитівка будь-якої жінки! З віком, коли з’являються зморшки, й зовнішній вигляд змінюється, на допомогу приходять уколи краси. Дехто практикує ін’єкційні процедури ще в молодому віці, щоб відстрочити вікові зміни: це правильне рішення, дійсно здатне продовжити молодість!

Клініка MEDEX в Києві пропонує пройти курс мезотерапії та плазмотерапії, зробити уколи ботоксу, провести мікронідлінг, ввести гіалуронову кислоту або філери для надання рисам обличчя яскравішого й свіжішого вигляду! З нами це ефективно та безпечно!

Показання до уколів краси

Косметологи рекомендують уколи краси при різних проблемах зі шкірою й недоліках контурів обличчя – поява зморшок, занадто маленькі й тонкі губи, їх асиметрія, недостатній об’єм в окремих зонах обличчя, обвисання або сухість шкіри, висипання, акне та постакне, купероз й багато інших неприємних випадків і патологій.

В усіх уколів краси є своя ефективність і принцип дії.

Введення гіалуронової кислоти – це відмінний спосіб зволожити шкіру в будь-якому віці. Сильний зволожуючий ефект зумовлений властивістю самої гіалуронової кислоти акумулювати в собі вологу й потім поступово вивільняти її в тканині. Окрім зволоження, гіалуронова кислота стимулює вироблення власного колагену тканинами шкіри, підвищує рівень еластину, прибирає зморшки й перші ознаки старіння. Ревіталізація (уколи гіалуронової кислоти) показані жінкам і чоловікам старше 25-30 років.

Уколи вітамінно-мінеральних комплексів, або мезотерапія – це спосіб профілактики раннього старіння, обвисання шкіри. Це методика, вживана в нашій клініці в Києві, допомагає при лікуванні акне і постакне, а також пігментних плям і почервонінь шкіри. Під час мезотерапії в середній шар шкіри вводиться коктейль з рослинних, вітамінних і мінеральних препаратів, амінокислот і органічних кислот в мінімальних дозуваннях. Такі мезококтейлі роблять обличчя, зону шиї і декольте здоровішими й сяючими.  Процедура не має обмежень у віці й може проводитися навіть молодим пацієнтам для відвертання появи зморшок і обезводнення шкіри.

Микронідлінг – ще один вид ін’єкційних процедур, в якому використовується мезококтейль. Проводиться процедура за допомогою спеціального інструменту – мезороллера або дермопену. Він робить безліч дрібних уколів, завдяки чому стимулює синтез колагену і еластину, запускає процеси регенерації шкіри й покращує проникнення корисних речовин з коктейлю. Показана процедура усім віковим категоріям.

Ботокс – сучасне рішення проти зморшок. В нашій клініці використовується сертифікований тип ботулотоксину – диспорт. Його введення під шкіру знижує здатність мімічних м’язів до скорочення, завдяки чому розгладжуються навіть найглибші зморшки. Процедура показана жінкам і чоловікам старше 35 років.

Показання і протипоказання до процедур омолоджування можуть бути найрізноманітнішими – на прийомі в клініці MEDEX Київ косметолог обов’язково вкаже їх, проаналізувавши стан шкіри пацієнта й підібравши найбільш відповідний варіант уколів краси. В першу чергу ми піклуємося про безпеку наших клієнтів й робимо все, щоб процедура пройшла максимально комфортно та без ускладнень.

Проведення уколів краси

Ін’єкційна косметологія повинна проводитися тільки кваліфікованим косметологом, який пройшов навчальні курси й має значний медичний досвід. На консультації косметолог визначає проблему та її міру, підбирає оптимальні методи її вирішення.

Перед процедурою в обов’язковому порядку проводиться очищення обличчя або цільової зони, шкіра обробляється антисептиком. Якщо проводиться мезотерапія, безпосередньо перед ін’єкціями виготовляють коктейль з індивідуально підібраним складом й дозуванням діючих речовин.

Ін’єкції проводяться на косметологічному кріслі або кушетці. Косметолог працює тільки стерильними інструментами, в рукавичках і масці. Для чутливої шкіри передбачено використання анестезуючого крему або гелю.

Під час ревіталізації та мезотерапії фахівець багаторазово проколює шкіру шприцом з тонкою голкою. Така ж голка використовується і при введенні ботоксу. Мікронідлінг здійснюється за допомогою спеціального апарату, який також багаторазово проколює шкіру. Усі уколи безпечні й зачіпають лише поверхневі тканини. Після уколів краси може спостерігатися невелика набряклість і почервоніння в місцях уколів, але вони повністю проходять за один-два дні.

Кваліфікований косметолог клініки MEDEX в Києві зробить вашу зовнішність ідеальною, підбере оптимальну методику й проведе уколи краси максимально дбайливо та безпечно!